ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت و پیشگامان کاملا رایگان محاسبه می گردد

عصر هواپیماها

عصر هواپیماها

2015 48 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
عصر هواپیماها فیلمی مستند محصول سال 2015 کشور آمریکا است و کارگردانی آن برعهده " برایان جی ترویلیگر " میباشد. این مستند که در 18 کشور جهان فیلمبرداری شده است، ما را به تامل در مورد خارق‌العاده ترین و شگفت‌انگیزترین ویژگی‌های دنیای مدرن وا می‌‎دارد. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
داستان فیلم:

مستند عصر هواپیماها نشان می‌دهد که هواپیما چگونه دنیای پیرامون ما را متحول ساخته است.هواپیما دنیای ما را متحول ساخته است، اما آیا ما واقعاً از میزان اهمیت این وسیله نقلیه آگاه هستیم؟ این مستند به ما یادآوری می‌کند که این اختراع حیرت‌انگیز چگونه تمامی جنبه‌های زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار داده است. این مستند، آگاهی ما را در مورد هواپیما بهبود می‌بخشد و شگفتی‌ و عظمت پرواز کردن را به تصویر می‌کشد. در گذشته‌های نه چندان دور، پرواز با هواپیما به قاره‌های مختلف مهاجرت به حساب می‌آمد. در حال حاضر، روزانه 100 هزار هواپیما، افراد و کالاهای گوناگون را در عرض چند ساعت به نقاط مختلف جهان منتقل می‌کنند. در واقع، هواپیماها بیشترین شباهت را به ماشین زمان دارند.


تصاویر


همچنین تماشا کنید