ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت کاملا رایگان محاسبه می گردد

سفر به فضا

سفر به فضا

2015

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
سفر به فضا فیلمی مستند محصول سال 2015 کشور آمریکا است و کارگردانی آن برعهده " مارک کرنزین" میباشد. مستند سفر به فضا به زبان انگلیسی و همراه با زیرنویس انگلیسی در اختیار شما قرار گرفته است.

داستان فیلم:
مستند «سفر به فضا»، دوران نوین کاوش‌های فضایی بی‌نظیر را در قالب تصاویری جذاب و باشکوه به نمایش در می‌آورد. این مستند از کاوش‌های فضایی تجلیل می‌نماید و به تلاش‌های بین‌المللی در زمینه تحقیقات فضایی (با هدف زندگی بشر در سیارات دیگر) ادای احترام می‌کند. مستند «سفر به فضا» برنامه شاتل فضایی، ایستگاه فضایی MIR، ایستگاه فضایی بین المللی و تلسکوپ هابل را به شیوه‌‎ای زیبا و تاثیرگذار به تصویر می‌کشد و اقدامات ارزشمند در جهت سفر آینده انسان به فضا را ارج می‌نهد. فضاپیماها، محیط های طبیعی، وسایل مورد نیاز برای تحقق سفر بین سیاره‌ای، فرود بر روی سیارات و مهاجرت به سیارات با استفاده از تصاویر خیره کننده کامپیوتری به نمایش در می‌آید. سفر به فضا، اشتیاق سیری ناپذیر ما برای کاوش و کشف ناشناخته ترین نقاط کیهان برمی‌انگیزد. سفر به فضا، رویایی است که همواره الهام بخش رویاپردازان و کاوشگران جوان دوران کنونی بوده است.


تصاویر


همچنین تماشا کنید