ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت کاملا رایگان محاسبه می گردد

به سوی دوزخ

به سوی دوزخ

2016 HD

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
به سوی دوزخ، فیلمی مستند محصول سال 2016 کشور آمریکاست و کارگردانی آن برعهده " ورنر هرتسوک " است. این مستند، برای نخستین بار در تاریخ 3 سپتامبر 2016 در جشنواره فیلم تلوراید به نمایش عمومی در آمد و در تاریخ 28 اکتبر 2016، برای اولین بار از شبکه اینترنتی نتفلیکس پخش شد. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
به سوی دوزخ، عنوان مستندی جذاب و تماشایی است که در سال 2016 توسط ورنر هرتسوک ساخته شده است. در این فیلم مستند، ورنر هرتسوک آتشفشان‌های فعال در نقاط مختلف جهان را مورد کاوش و بررسی قرار می‌دهد. کلایو اپنهایمر (دانشمند متخصص در زمینه آتشفشان‌ها) نیز او را در این پروژه همراهی می‌کند. این فیلم مستند، آتشفشان‌های فعال در کشورهای اندونزی، ایسلند، کره شمالی و اتیوپی را مورد بررسی قرار می‌دهد. کلایو اپنهایمر در این سفر پرمخاطره امیدوار است که بتواند تاثیر مخرب آتشفشان‌ها را به حداقل برساند. هدف ورنر هرتسوک از تولید مستند اینست که سرمنشا وجودی انسان در سیاره زمین را یافته و تصویری از آن را ارائه دهد. او به این نتیجه می‌رسد که کوه آتشفشان با تمامی زیبایی، ابهت و ویژگی‌های اسرارآمیز خود، ما را به سوی یک نظام اعتقادی یکپارچه سوق می‌دهد.


تصاویر


همچنین تماشا کنید