ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

زندگی پل نیومن در دنیای رانندگی

زندگی پل نیومن در دنیای رانندگی

2015 HD 84 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
زندگی پل نیومن در دنیای رانندگی فیلمی مستند محصول سال 2015 کشور آمریکا است کارگردانی این مستند برعهده " آدام کارولا " و " نیت آدامز" میباشد. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
داستان فیلم:
این مستند، 35 سال فعالیت حرفه ای اتومبیل رانی پل نیومن را به زبان تصویر، بیان می کند، به عبارت دیگر، این مستند، زندگی نیومن را به عنوان یک راننده حرفه ای و همچنین مالک ماشین های مسابقه به نمایش می گذارد. دنیا، پل نیومن را به عنوان بازیگر برنده جایزه اسکار با سابقه حرفه ای بیش از 50 سال و به عنوان یکی از پرکارترین بازیگران قابل احترام در سینمای آمریکا می شناسند. وی همچنین به دلیل کمک های مالی معادل 430000000 دلار به سازمان های خیریه شناخته شده است. ولی کمتر کسی از علاقه او به دنیای اتومبیل رانی خبر دارد. شور و اشتیاق پل نیومن در زمینه اتومبیلرانی آنقدر عمیق بود که حرفه بازیگری اش را نیز تحت الشعاع قرار داده بود. در زندگی حرفه ای 35 ساله نیومن در دنیای اتومبیل رانی، وی موفق به کسب چهار مقام قهرمانی ملی و هشت قهرمانی به عنوان مالک خودروشده است که این عناوین برای فردی که تا 47 سالگی وارد مسابقات نشده بود بسیار خوب است.


تصاویر


همچنین تماشا کنید