ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال:
حیات وحش کانادا سریالی مستند محصول سال 2014 است. این مستند، در سومین دوره مراسم اهدای جوایز فیلم کانادا، نامزد دریافت عناوین مختلفی (از جمله بهترین برنامه مستند طبیعی و بهترین کارگردانی مجموعه فیلم‌های مستند) شده است. سازندگان مجموعه مستند‌های پرطرفدار «سیاره انسان‌ها» (Human Planet) و «سیاره زمین» (Planet Earth) در پروژه تولید برنامه مستند «حیات وحش کانادا» نیز مشارکت داشته اند.

داستان سریال:
این مجموعه مستند پنج قسمتی جذاب و تماشایی، حیات وحش و طبیعت وحشی کشور کانادا را مورد بررسی قرار می‌دهد.گوینده مستند «حیات وحش کانادا»، چشم‌انداز گسترده طبیعت کانادا را با لحنی حماسی توصیف می‌کند و اطلاعات جدیدی را در مورد گونه‌های گیاهی و جانوری این کشور ارائه می‌نماید. تحقیقات جدید حاکی از آن است که بخش قابل توجهی از چشم‌انداز‌های خیره کننده کانادا بر اثر فعالیت‌های انسان‌های اولیه به وجود آمده است..مستند حیات وحش کانادا به زبان انگلیسی و همراه با زیرنویس انگلیسی در اختیار شما قرار گرفته است.

 

 

همچنین تماشا کنید