ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

استیو جابز: مردی با تفکرات ماشینی

استیو جابز: مردی با تفکرات ماشینی

2015 HD 128 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
«استیو جابز: مردی با تفکرات ماشینی» عنوان فیلمی مستند محصول سال 2015 است این مستند به کارگردانی الکس گیبنی است که به بررسی دستاوردهای استیو جابز (بنیان‌گذار و مدیر اجرایی شرکت اپل) می‌پردازد. این فیلم پس از نمایش در تعدادی از جشنواره‌های بین‌المللی، در تاریخ 4 سپتامیر 2015 به صورت محدود در اینترنت منتشر شد و در تاریخ 19 سپتامبر 2015 به روی پرده سینماها رفت. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
داستان فیلم:
این مستند به بررسی انتقادی از زندگی استیو جابز که یک نابغه قابل احترام است، می پردازد. این مستند روند پیشرفت کاری او را از سال های اولیه که در Bay Area مشغول بود و با دوستش استیو وزنیاک همکاری خود را آغاز کرد، پیگیری می کند، همچنین این مستند مرتبا در سیر زمانی بازگویی زندگی جابز تغییر مسیر می دهد. تمام اقدامات بزرگ جابز، از توسعه رایانه های شخصی مکینتاش گرفته تا اخراج از اپل و تاکید بر گسترش نام تجاری اپل، با هزینه کردن شخص دیگری به دست آمده است. گیبنی با کارکنانی مصاحبه می کند که خاطرات زیادی در زمان همکاری با جابز دارند، همچنین با روزنامه نگاران بخش صنعت صحبت می کند که در مورد استثمار کارگران چینی توسط شرکت اپل گفتنی های زیادی دارند. در این مستند به این نکته اشاره می شود که حتی قهرمانان هم نقاط ضعفی دارند.


تصاویر


همچنین تماشا کنید