ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

گربه سان های آفریقایی
گربه سان های آفریقایی
2011 HD 89 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای همه سنین

درباره فیلم:
گربه سان های آفریقایی فیلمی مستند محصول سال 2011 کشور آمریکا است و کارگردانی آن برعهده "الستر فادرگیل" و " کیس کالی" میباشد. گویندگی این اثر به زبان انگلیسی و برعهده " ساموئل جکسون" میباشد این فیلم در کمپانی دیزنی ساخته شده است و موفق به فروش 9/30 میلیون دلاری شده است. مستند گربه سان های آفریقایی به زبان انگلیسی و همراه با زیرنویس فارسی در اختیار شما قرار گرفته است.
داستان فیلم:
این مستند به بررسی زندگی سیتا ، یوزپلنگ ماده ای که با پنج توله‌ی خود زندگی می‌کند میپردازد از سوی دیگر در این مستند، یک گروهی را میبینید که این گروه شامل شیرهایی با نام های مارا(توله شیر)، والینش، لایلا و فانگ (حکمرانان پا به سن گذاشته ی این گروه) میباشد.سیتا یک ماده ی تنها است که باید از ادامه حیات فرزندانش مطمئن شود، در این حین مارا با تهدید دیگری روبرو می شود: اگر شیر دیگری فانگ را مغلوب کند، مارا و خواهر و برادرهایش یا کشته می شوند یا از گروه بیرون رانده می شوند.


تصاویر

همچنین تماشا کنید