ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

سیاره آبی - فصل ۱ قسمت ۴
سیاره آبی - فصل ۱ قسمت ۴
2001 HD 51 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای همه سنین

درباره سریال سیاره آبی

سیاره آبی سریالی مستند محصول مشترک واحد تاریخ طبیعی بی‌بی‌سی و شبکه تلویزیونی دیسکاوری است که در سال ۲۰۰۱ از شبکه بی‌بی‌سی وان پخش شده ‌و دیوید اتنبرو مستندساز مشهور بریتانیایی به عنوان راوی در آن به ایفای نقش پرداخته‌است.

سریال سیاره آبی جنبه‌های مختلفی از زندگی آبزیان سیاره زمین را مورد بررسی قرار می‌دهد و تصاویری از موجودات دریایی شگفت‌انگیز و رفتارهای نادر آنها را به نمایش در می‌آورد.

این سریال در جشنواره‌های مختلف برنده جوایز متعددی شده که از میان آنها می‌توان به کسب دو جایزه در جشنواره امی ساعات پربیننده ۲۰۰۲ و کسب دو جایزه در جشنواره آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا ۲۰۰۲ اشاره کرد.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سیاره آبی را با دوبله فارسی اختصاصی و یا زبان اصلی تماشا کنید.

داستان قسمت

تداوم حیات جانداران در حاشیه یک دریای منجمد، با چالش‌هایی دشوار همراه است. یخ‌های قطب شمال و جنوب دائماً در حال حرکت و جابجایی هستند و در سرمای شدید زمستان، به حالت انجماد کامل در می‌‌آیند و...


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید