ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما
اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما
2018 HD 42 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای همه سنین

درباره فیلم اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما

اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما فیلمی مستند، محصول سال ۲۰۱۸ کشور بریتانیا به کارگردانی مارک براونلو و ریچل باتلر است. در این فیلم مستند، کیت وینسلت هنرپیشه بریتانیایی برنده جایزه اسکار، به عنوان راوی به ایفای نقش پرداخته‌است.

فیلم اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما که محصول مشترک شبکه بی‌بی‌سی و کمپانی‌های اوشن‌ایکس مدیا و ووندد بوفالو به حساب می‌آید، در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۸ توسط شبکه بی‌بی‌سی ارث و کمپانی جاینت اسکرین فیلمز در سرتاسر جهان به نمایش درآمده‌است.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان فیلم اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان فیلم اقیانوس‌ها: سیاره آبی ما

این مستند جذاب و تماشایی، در سفری مکاشفه‌آمیز به نقاط مختلف جهان، با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته، بزرگترین و دورافتاده‌ترین زیستگاه‌های سیاره زمین را مورد بررسی قرار می‌دهد و... 


تصاویر

همچنین تماشا کنید