ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

سلامتی چیست
سلامتی چیست
2017 HD 92 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 12 سال

درباره فیلم:
سلامتی چیست، فیلمی مستند محصول سال 2017 کشورآمریکا است، که "کیپ اندرسن" و "کیگان کوهن" مسئولیت فیلمنامه‌نویسی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را برعهده داشته‌اند. این مستند، رابطه میان رژیم غذایی، بیماری‌های گوناگون و سرمایه‌های به هدر رفته در صنایع بهداشتی، دارویی و غذایی را مورد بررسی قرار می‌دهد. مستند سلامتی چیست، با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم: یک فیلمساز شجاع در یک اقدام متهورانه، بزرگترین اسرار بهداشتی دوران معاصر را افشا می‌سازد و نشان می‌دهد که صنایع، نهاد‌های دولتی و سازمان‌های بهداشتی و دارویی این اطلاعات را به شیوه‌ای سازمان‌یافته از اقشار مختلف جامعه پنهان کرده‌اند. این مستند، تاثیرات مصرف گوشت و فراورده‌های لبنی بر سلامت افراد را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد و اقدامات سازمان‌های بزرگ بهداشتی و دارویی را زیر سوال می‌برد. این برنامه با هدف حمایت از رژیم غذایی گیاهی ساخته شده است.

شما می توانید نقد و معرفی این فیلم را در بلاگ نماوا بخوانید...


ویدیوهای مرتبط

تصاویر

همچنین تماشا کنید