ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال فال نیک

فال نیک مینی‌سریالی کمدی و فانتزی، محصول مشترک کمپانی‌های نریتیویا، بلنک کورپوریشن، آمازون استودیوز و بی‌بی‌سی استودیوز است که پخش آن از سال ۲۰۱۹ در سرویس ویدئویی آمازون و شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی دو آغاز شده و بازیگرانی چون مایکل شین، دیوید تننت، جان هم، میراندا ریچاردسون، فرانسیس مک‌دورمند، مایکل مک‌کین و جک وایتهال در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این مینی‌سریال که براساس رمان فال نیک: پیشگویی‌های ظریف و دقیق اَگنس ناتر، ساحره به قلم تری پرچت و نیل گیمن ساخته شده، نقدهای مثبتی را از سوی بسیاری از منتقدان دریافت کرده و در جشنواره‌های مختلف نامزد دریافت جوایز متعددی شده که از میان آنها می‌توان به نامزدی دریافت سه جایزه در جشنواره امی ساعات پربیننده ۲۰۱۹ و نامزدی دریافت یک جایزه در جشنواره گلدن تریلر اواردز ۲۰۱۹ اشاره کرد.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال فال نیک را با دوبله فارسی اختصاصی و یا زبان اصلی همراه با زیرنوبس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان سریال فال نیک

دو شخصیت ماوراء طبیعه به نام‌های کراولی و آزیرافیل که به زندگی بر روی زمین عادت کرده‌اند، تلاش می‌کنند که از ظهور دجال و نبرد نهایی میان نیروهای خیر و شر جلوگیری کنند و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید