«مردان ایکس: ققنوس تاریکی» X-men:Dark Phoenix : ایوان پیترز Evan Peters، با نقش کوئیک سیلور Quicksilver بازمی‌گردد.

این بازیگر که نقش شخصیت محبوب کوئیک سیلور را در «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده»، «مردان ایکس: اپوکولیپس» بازی کرده است، اکنون با بازی دوباره در نقش این قهرمان تندروی جهش‌یافته، در فیلم «مردان ایکس: ققنوس تاریکی» بازمی‌گردد.
در این فیلم جدید که تولید آن در مونترآل از این هفته شروع می‌شود، لامار جانسون، یکی از ستاره‌های برنامه تلویزیونی کانادایی برنده جایزه بفتا، The Next Step، نیز بازی خواهد کرد.
«ققنوس تاریکی» با پایه‌های اصلی فیلم‌های «مردان ایکس» بازمی‌گردد: جنیفر لارنس، مایکل فاسبندر Michael Fassbender، جیمز مک آووی James McAvoy و نیکولاس هولت Nicholas Hoult به همراه بازیگران جوان فیلم «اپوکولیپس»، سوفی ترنر Sophie Turner، الکساندرا شیپ Alexandra Shipp، تای شرایدن Tye Sheridan و کدی اسمیت-مک‌فی Kodi Smit-McPhee. داستان اصلی فیلم برگرفته از سری کتاب‌های کمیک «مردان ایکس» است.همراه قدیمی «مردان ایکس»، سیمون کینبرگ Simon Kinberg، نویسندگی و کارگردانی این فیلم که قرار است در ۲ نوامبر ۲۰۱۸ اکران شود را بر عهده دارد.
وقتی داستان برای اولین بار در کتاب مطرح شد، شخصیت پیترز، کوئیک سیلور، جزئی از آن نبود، اما با حضورش در دو فیلم قبلی «مردان ایکس» به شخصیت محبوب تماشاچیان تبدیل شد. کاراکتر نقش جانسون هنوز اعلام‌نشده است.
پیترز، نماینده CAA و Ziffren Brittenham، در چندین فصل سریال «داستان ترسناک آمریکایی» American Horror Story بازی کرده است. او سال گذشته در فیلم «الویس و نیکسون» Elvis & Nixon، به همراه مایکل شنون Michael Shanon حضور داشت.
جانسون در فیلم هیجان‌انگیز Kings با دنیل کرگ Daniel Craig و هلی بری Halle Berry هم‌بازی خواهد بود. او نماینده WME، LINK Entertainment و Jackoway Tyerman است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید