جنکینز Patty Jenkins لایق هر دلار آن و حتی بیشتر، برای بازگرداندن امید به سری فیلم‌های ابرقهرمانی و ساخت بهترین فیلم در تابستان، است.
«واندر وومن» با بودجه 402 میلیونی، پرخرج‌ترین فیلم این تابستان، رکورد بهترین فیلم‌های مارول Marvel، «نگهبانان کهکشان بخش 2» Guardians of the Galaxy Vol. 2 و «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» Spider-Man: Homecoming را شکست. داستان اصلی ابرقهرمانی پتی جنکینز، با موضوع و بازی‌های قوی، نظر منتقدان را به خود جلب کرد و کار غیرممکن، یعنی جذب مخاطب و باور داشتن به دنیای سینمایی دی سی DC Comics extended universe را انجام داد.موفقیت‌های فیلم «واندر وومن» انتظار برای تائید خبر کارگردانی جنکینز برای فیلم دنباله‌ آن را سخت‌تر کرده است. کمپانی وارنر برادرز در ماه جولای در همایش Comic-Con اعلام کرد که گل گدوت Gal Godot، در فیلم بعدی که 12 دسامبر 2019 اکران خواهدشد، بازی می‌کند، اما خبری از این‌که آیا جنکینز کارگردانی آن را به عهده دارد اعلام نشد. این کارگردان در حال مذاکره با کمپانی وارنر برادز درمورد دستمزدش است و به نظر می‌رسد این کمپانی در حال امضا کردن چک سنگینی برای نگه‌داشتن جنکینز است.
به گفته مجله ددلاین، جنکینز آماده امضا کردن قرارداد برای کارگردانی «واندر وومن 2» با مبلغی اعلام‌نشده، است که این قرارداد او را تبدیل به کارگردان زن با بیشترین دستمزد می‌کند. مبلغ دقیق هنوز به اطلاع عموم نرسیده است، اما به گفته منابع “هم‌اندازه دستمزد هر کارگردانی که در این سطح کار کرده، است”. زک اسنایدر Zack Snyder چکی به مبلغ 10 میلیون دلار برای کارگردانی فیلم‌های ابرقهرمانی دریافت کرد، پس احتمالاً دستمزد جنکینز نیز در همین حدود باشد.جنکینز که فیلم قبلی او، «هیولا» Monster در سال 2003 برنده جایزه اسکار شد، لایق هر دلار از دستمزدش و حتی بیشتر برای موفقیت «واندر وومن» است. این فیلم نه‌تنها بزرگ‌ترین فیلم ابرقهرمانی سال 2017 است، بلکه سومین فیلم در جدول پرفروش‌ترین‌ها در تاریخ کمپانی وارنر برادرز، بعد از فیلم‌های «شوالیه تاریکی» The Dark Knight و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» The Dark Knight Rises است. همچنین پرفروش‌ترین فیلم اکشن ساخت یک فیلم‌ساز زن است، پس به نظر منطقی می‌آید که جنکینز به راه خط‌شکن خود ادامه دهد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید