درست است که وودی آلن در جشنواره کن امسال باز هم در مرکزیت جنجال‌های خبری قرار داشت و دخترخوانده‌اش دیلن فارو دوباره اتهاماتی علیه او مطرح کرد، اما این موضوع باعث نشده که بازیگران مطرح هالیوود برای بازی در فیلم او هر فرصتی را غنیمت نشمرند.

به گزارش ورایتی کیت وینسلت آخرین بازیگری‌ست که به فهرست بازیگران انتخابی فیلم بعدی آلن اضافه شده است. گفته شده او در حال انجام مذاکرات نهایی برای بستن قرارداد و بازی در این فیلم است که قرار است در فصل پاییز  فیلمبرداری آن آغاز شود.

وودی آلن مثل همه فیلمهای اخیرش، داستان این فیلم را افشا نکرده، و هیچ اطلاعات دیگری درباره بازیگران این فیلم اعلام نشده است.

آخرین فیلم آلن به نام «کافه سوسایتی» پس از نمایش در جشنواره کن نقدهای مثبت و خوبی دریافت کرد. پیتر بردشا، منتقد روزنامه گاردین این فیلم را ادای احترام آلن به عصر طلایی هالیوود نامید و آن را چنین توصیف کرد: «فیلمی دوست‌داشتنی، حتی اگر غیرواقعی باشد.»

متاسفانه این فیلم درجشنواره کن زیر سایه اتهامات مطرح شده علیه وودی آن قرار گرفت. اتهاماتی که خود او همیشه رد کرده وهرگز در هیچ دادگاهی مطرح نشده است.

اگر این همکاری اتفاق بیفتد اولین باری خواهد بود که کیت وینسلت در فیلمی از وودی آلن بازی می‌کند. این بازیگر که تاکنون یک بار برنده و شش بار نامرد دریافت جایزه اسکار بوده است، اخیرا برای بازی در فیلم «استیو جابز»‌ نامزد دریافت جایزه برای نقش مکمل زن بود. در اوایل امسال وینسلت در سریال جنایی Triple Nine بازی کرد و قرار است در فیلم جدید خود به نام Collateral Beauty برابر ویل اسمیت جلوی دوربین برود.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید