شبکه نت‌فلیکس Netflix پس از موفقیتی که با همکاری با بازیگران فیلم‌های طنزی ازجمله آدام سندلر Adam Sandler به دست آورد، به‌تازگی اعلام کرده است که در فیلم کمدی جدیدی به نام «یوروویژن» Eurovison، با ویل فارل Will Ferrell، به‌عنوان نویسنده و بازیگر، همکاری خواهد کرد.
این فیلم بر اساس مسابقه استعدادیابی معروفی که از سال ۱۹۵۶ شروع شده و امروزه ۴۳ کشور در آن با یکدیگر رقابت می‌کنند، نوشته شده است. البته فیلم‌نامه آن هنوز در حال تکمیل است. فرل این فیلم را در کمپانی خود، گری شنچز Gary Shanchez تولید خواهد کرد. فرل همچنین در حال نوشتن فیلم‌نامه «یوروویژن» با همکاری نویسنده فیلم «خانه پدرم» Casa De Mi Padre، اندرو استیل Andrew Steele، است.
با این اوصاف، انتظار فیلمی پرسروصدا و خواندن فرل بر روی صحنه را داشته باشید. با توجه‌های به نقش‌های او در فیلم‌هایی چون «برادرخوانده‌ها» Step Brothers و Anchorman و در برنامه تلویزیونی «پخش زنده شنبه‌شب» Saturday Night Live، احتمال خواندن او در این فیلم بالاست. فرل زمستان امسال، در تاریخ ۲۶ دسامبر، با فیلم «هولمز و واتسون» Holmes And Watson به پرده سینما بازمی‌گردد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید