با توجه به مصاحبه‌ی اخیر یکی از نویسندگان سریال «ریک و مورتی» Rick and Morty، انتظار برای فصل چهارم این سریال می‌تواند از وقفه‌ی یک سال و نیمه‌ی بین فصل دوم و سوم این طنز تخیلی، کوتاه‌تر باشد. نویسنده و تهیه‌کننده‌ی این سریال، رایان ریدلی Ryan Ridley در مصاحبه‌ای گفته است تا جایی که اطلاع دارد هیچ‌کدام از نویسندگان این سریال –که شامل سازندگان این سریال دن هارمون Dan Harmon و جاستین رویلند Justin Roiland می‌شود- کار بر روی فصل جدید را شروع نکرده‌اند.
به عقیده‌ی بعضی از افراد، بعد از موفقیت فصل سوم این سریال و تبدیل‌شدن به محبوب‌ترین سریال کمدی آمریکا، عوامل این سریال نیاز به استراحت دارند. بااینکه ادالت سویم Adult Swim هنوز قراردادی برای فصل جدید امضا نکرده است، اما با توجه به مصاحبه‌ی اخیر هارمون به نظر می‌رسد او برای فصل جدید به توافق رسیده است؛ اما ریدلی گفته است هنوز در مورد همکاری برای فصل جدید این سریال با او صحبت نشده است.
ریدلی گفته است:” به نظر من زیادی طول می‌دهند، هیچ‌وقت نفهمیدم چرا –افرادی شامل دن، جاستین و ادالت سویم- سریع کار را جلو نمی‌برند. واقعاً متوجه نمی‌شوم. به نظر من منطقی نیست. البته مطمئن هستم دلایل خودشان را دارند.”ریدلی که از حضورش در فصل چهارم این سریال مطمئن نبود، احتمال داد در سال ۲۰۱۸ قسمت جدیدی از «ریک و مورتی» پخش نشود. به عقیده‌ی او با توجه به اینکه بعد از تمام شدن فیلم‌نامه‌ی فصل سوم ساخت آن هشت ماه به طول انجامید، پخش شدن قسمتی از فصل جدید در سال ۲۰۱۸ محتمل نباشد.
او گفته است:” می‌دانم نوشتن این سریال چقدر طول می‌کشد، انیمیشن‌سازی آن حتی بیشتر طول می‌کشد. اگر قبل از ۲۰۱۹ قسمت جدیدی از این سریال پخش شود تعجب خواهم کرد.”
ازآنجایی‌که طرفداران «ریک و مورتی» رفتار خوبی از خودشان نشان نداده‌اند، به نظر ریدلی این شبکه، هارمون و رویلند بهتر است سریع‌تر ساخت سریال را شروع کنند.
با توجه به گفته‌های ریدلی تنها چیزی که از «ریک و مورتی» در سال ۲۰۱۸ خواهیم دید همان کلیپ دودقیقه‌ای است که برای برنامه‌ی ددماوس Deadmau5 ساخته شده بود.
این نوشته بر اساس مطلبی از بکت موفسون Beckett Mufson در سایت www.vice.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید