لیندولف، خالق سریال «لاست» به یو‌اس‌اس تودی گفت از مشارکت در ساختن فصل دوم نگهبانان Watchmen انصراف داده است، اما برای اچ‌بی‌او آرزوی موفقیت می‌کند که بدون او این مسیر را ادامه دهد. این شبکه، بدون آن‌که این دریچه‌ی امید را کاملا ببندد اعلام کرد احتمال ساختن قسمت‌های جدید بدون حضور لیندولف بسیار پایین است.
لیندولف همیشه می‌گفت نه قسمت برای این داستان شناخته شده و محبوب — درباره‌ی سیر تاریخی موازی که در آن ابرقهرمان‌ها وجود دارند، و ریچارد نیکسون تا دهه‌ی ۱۹۸۰ رئیس جمهور باقی می‌ماند — یک داستان کامل و مستقل است، و ادامه‌ای برای آن نخواهد بود.
با این وجود، محبوبیت بسیار زیاد این سریال — مخصوصا در میان طرف‌داران دو آتشه — انتظارات را از اچ‌بی‌او برای ادامه‌ی این مجموعه بالا برد. (این شبکه، مانند سی‌ان‌ان، واحدی از وارنرمدیا است.)
برای مدت‌ها تصور می‌شد که نمی‌توان اثری اقتباسی از نگهبانان Watchmen ساخت، تا این‌که در سال ۲۰۰۹ فیلمی بر اساس آن توسط زک سیندر ساخته شد. این سریال بر اساس داستان الن مور و دیو گیبسون ساخته شده است، اما با گسترش شخصیت‌ها و قالب آن، داستان را تا به امروز توسعه داده است.
علاوه بر نقدهای مثبت و تحسین گسترده‌ای که نگهبانان Watchmen دریافت کرد، توانست افتخاراتی همچون قرار گرفتن در لیست بهترین برنامه‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۹ موسسه‌ی فیلم آمریکا را نصیب خود کند.
اچ‌بی‌او تخمین می‌زند هر قسمت این سریال به طور میانگین حدود ۷ میلیون بازدیدکننده داشته است، این آمار با توجه به استانداردهای معمول این شبکه‌ی پولی، رکورد محسوب نمی‌شوند، اما به گزارش والچر، از «دروغ‌های کوچک بزرگ» در سال ۲۰۱۷ به بعد اولین سریالی است که در اولین سال پخش خود در اچ‌بی‌او تا این اندازه مورد توجه قرار می‌گیرد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی برایان لوری در وب‌سایت سی‌ان‌ان اینترتینمنت است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید