اولین تریلر استودیوی پیکسار-دیزنی برای سومین قسمت فیلم انیمیشن ماشین‌ها، اتفاقات مهیج مسابقه‌ای بیشتر شامل تصادفی وحشتناک که برای لایتینگ مک کوئین (یکی از شخصیت‌های فیلم) اتفاق می‌افتد را وعده‌ می‌دهد.
این تیزر ۴۵ ثانیه‌ای که به‌تازگی منتشر شد شامل صحنه‌هایی از ماشین‌های مسابقه و در ادامه غلتیدن ماشین شماره ۹۵ مک‌کوئین در مسیر مسابقه و پرتاب شدن اجزا و قطعات ماشین به هوا است. پس‌ازاین صحنه، متنی ظاهر می‌شود که نوشته:

از این لحظه، همه‌چیز تغییر خواهد کرد.

فیلم اول این مجموعه انیمیشن در سال ۲۰۰۶ موفق شد ۴۶۲.۲ میلیون دلار درفروش جهانی خود به دست آورد و نامزد جایزه اسکار شود. پنج سال بعد قسمت دوم این مجموعه یعنی ماشین‌های ۲، فروش بیشتری داشت و توانست ۵۶۲.۱ میلیون دلار فروش داشته باشد، اما نتوانست نامزد جایزه اسکار شود و نخستین انیمیشن استودیو پیکسار بود که در راه‌یابی به جوایز اسکار ناکام ماند.
تمرکز اصلی این انیمیشن (که برای اکران انتظار می‌کشد) بر روی شخصیت مک کویین با صداپیشگی اوون ویلسون است و همچنین دوست جدید او کروز رامیرز را معرفی می‌کند که یک تکنسین است و برای رقابت در مقابل نسل جدیدی از ماشین‌های مسابقه‌ای به مک‌کویین کمک خواهد کرد.

maxresdefault-12شخصیت‌های ماتر با صداپیشگی (Larry the cable Guy)، سالی (bonnie hunt)، رامون (Cheech Marin) نیز در این فیلم بازگشته‌اند. شرکت دیزنی نخست اعلام کرد که انیمیشن ماشین‌های ۳ در سال ۲۰۱۳ در حال تولید بوده، اما پارسال در یک کنفرانس بزرگ خبری، تاریخ اکران را به تابستان ۲۰۱۷ موکول کردند. برایان فی،‌ تصویرساز دو فیلم دیگر انیمیشن ماشین‌ها، کارگردان این فیلم است. انیمیشن ماشین‌های ۳ در تاریخ ۱۶ ژوئن به روی پرده خواهد رفت.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید