اولین تفاوت مهم میان فیلم «مرد عنکبوتی» Spider-Man: Homecoming جدید با نسخه‌های قبل، استفاده از یک بازیگر کاملاً نوجوان در نقش اصلی فیلم است که کمک شایانی به ارتباط برقرار کردن مخاطب باشخصیت اصلی داستان کرده است. نه توبی مگوار و نه اندرو گارفیلد، هرگز قادر نبودند دنیای نوجوانان را در فیلم «مرد عنکبوتی» به تصویر بکشند و از این رو، تعلق‌خاطر بیشتری به مخاطب بزرگ‌سال داشتند؛ اما در نسخه جدید این روند معکوس شده و این بار مرد عنکبوتی اتفاقاً نوجوان است و دنیای منحصربه‌فرد خود را دارد. او مانند تمام نوجوان‌ها به مدرسه می‌رود و در مباحث مدرسه‌ای مشارکت می‌کند و در جامعه نیز فردی بسیار عادی است که نشانی از اَبَرقهرمان کاربلد در او نمایان نیست.
فیلم «مرد عنکبوتی» Spider-Man: Homecoming با مجموع فروش ۳۳۱.۸ میلیون دلار در آمریکای شمالی، در حال حاضر پس از سه‌گانه سام ریمی، چهارمین فیلم پرفروش مرد عنکبوتی در آمریکای شمالی است، اما این فیلم به دومین فیلم پرفروش مرد عنکبوتی در سراسر جهان تبدیل شده است و تنها فیلم Spider-Man 3 (مرد عنکبوتی ۳) با فروشی معادل ۸۹۱ میلیون دلار در سراسر جهان را در مقابل خود دارد.

دنباله این فیلم قرار است در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. تاکنون بازگشت تام هالند برای بازی در نقش پیتر پارکر ملقب به مرد عنکبوتی، در این فیلم تائید و اعلام‌شده است. جان واتس که مسئولیت کارگردانی فیلم «مرد عنکبوتی» Spider-Man: Homecoming را بر عهده داشته است نیز برای کارگردانی دنباله آن باز خواهد گشت. علاوه بر این، کریس مک‌کنا و اریک سامرز که کار نوشتن فیلم‌نامه فیلم اول را بر عهده داشتند، در حال انجام مذاکرات نهایی با سونی پیکچرز برای نوشتن داستان و فیلم‌نامه دنباله این فیلم هستند.
قصه فیلم جدید مرد عنکبوتی ازنظر روایی به چندین ماه پس از فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» برمی‌گردد. پیتر پارکر نوجوان با کمک مربی‌اش تونی استارک تلاش می‌کند بین زندگی عادی‌اش به‌عنوان دانش‌آموز مدرسه راهنمایی در شهر نیویورک و مبارزاتش به‌عنوان اسپایدرمن و یک ابرقهرمان توازن ایجاد کند. او که در تلاش است هویتش به‌عنوان اسپایدرمن را به اثبات برساند، فرصتی خاص دارد تا نشان دهد در مبارزه با دشمنان چقدر توانمند است؛ این فرصت به تهدید جدیدی مربوط است که به‌وجود آمده. کرکسی شوم و شیطانی که اسپایدرمن باید با او مبارزه کند…

در این شماره از آنکات با ما همراه باشید تا باهم درباره این فیلم بیشتر گپ بزنیم

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید