کمیل کمدینی است که در شیکاگو زندگی می‌کند و در تلاش است وارد دنیای حرفه‌ای این شغل شود و در اوقات فراغت راننده‌ی اوبر هم هست. خانواده‌ی او پاکستانی، سنتی و مسلمان هستند و به امید آنکه سنت ازدواج از پیش تعیین‌شده را تداوم دهند، به‌طور منظم دختران پاکستانی متعددی را به او معرفی می‌کنند که این کار موجب عصبانیت کمیل می‌شود. در یکی از برنامه‌هایش، امیلی، زنی در میان تماشاچیان اجرای او را به هم می‌ریزد. بعد از برنامه باهم گرم می‌گیرند و قرار ملاقات می‌گذارند و این‌گونه قصه پرفرازونشیب فیلم آغاز می‌شود.
کمیل نانجیانی یکی از کمدین های محبوبی است که در سال‌های اخیر در سریال‌های تلویزیونی و اجرای استندآپ خوش درخشیده و نامی برای خود دست و پا نموده است. این بازیگر که متولد پاکستان است، این بار در مقام نویسنده به همراه همسرش، تصمیم به نگارش داستان زندگی خود گرفته‌اند. زندگی که فراز و نشیب‌های فراوانی را به خود دیده که مهم‌ترین دلیل آن فارغ از اختلافات شخصیتی، تفاوت فرهنگی بزرگی بوده که میان آنان برقرار بوده است.
بیمار بزرگ فیلمی عاشقانه، اندوهناک و درعین‌حال خنده‌دار است. این فیلم نه‌تنها لیاقت عناوینی چون بامزه و هوشمندانه را دارد بلکه می‌توان آن را نسبت به فیلم‌های هم قد و قواره خود، پیچیده‌تر دانست؛ در این شماره از آنکات با ما همراه باشید تا با هم مروری بکنیم بر این کمدی رمانتیک درخشان.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید