می‌توان انیمیشن «کاپیتان زیرشلواری» را به‌عنوان یک فیلم تابستانی جالب، خنده‌دار و با صداپیشگان بااستعداد معرفی کرد که ارزش دیدن را دارد و با صحنه‌های جالب خود می‌تواند علاوه بر کودکان، برخی از بزرگ‌سالان را نیز سرگرم کند و باعث خنده آن‌ها شود.
کاپیتان زیرشلواری (بانام طولانی‌تر کاپیتان زیرشلواری: اولین فیلم حماسی) شروع چندان قدرتمندی برای فهرست انیمیشن‌های تابستانی امسال نیست. این انیمیشن به‌عنوان یکی از چهار انیمیشن بلند مطرح در تابستان امسال (به همراه ماشین‌ها ۳، من نفرت‌انگیز ۳، فیلم اموجی) اکران نسبتاً بی‌سروصدایی داشت و در زمان اکران فیلمی چون «زن شگفت‌انگیز» به سینماها آمده.
منبع اقتباس کاپیتان زیرشلواری مجموعه کمیکی به همین نام نوشته دَو پیلکی است که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۵ منتشر می‌شد. کارگردانی این اثر به دیوید سورن کارگردان انیمیشن «توربو» سپرده شده و نویسنده فیلم‌نامه هم نیکولاس استولر نویسنده انیمیشن «ماپت‌ها» و قسمت نخست فیلم سینمایی «همسایه‌ها» است؛ شاید انتظاراتی که از یک انیمیشنِ محصول پیکسار داریم را از «کاپیتان زیرشلواری» نداشته باشیم، اما دست‌کم در روایت داستان، بهتر از خیلی از محصولات مشابه دیگر عمل کرده است. داستانی با این محوریت: اگر بچه‌های یک مدرسه‌ی ابتدایی به دنبال انتقام از مدیر مدرسه باشند چه روی می‌دهد؟ با ما در این شماره از آنکات همراه باشید تا پاسخ این سؤال را دریابید!!

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید