دنیل مورفی (اسپاد – Spud) هنوز درگیر اعتیاد به هروئین است، اعتیاد باعث شده کار ساخت و سازش را از دست بدهد و رابطه‌اش با زن و بچه‌اش فرگوس قطع شود. سیمون ویلیامسون (سیک بوی – Sick Boy) که الآن به کوکائین اعتیاد دارد یک‌بار که از عمه‌اش به ارث رسیده را مدیریت می‌کند و با دوست بلغاری‌اش ورونیکا، مردانی را که به آنجا می‌آیند و زیاده‌روی می‌کنند را می‌چاپند. فرانسیس بگبی‌ (فرانکو – Franco) هم مجازات و زندان ۲۵ ساله خود را می‌گذراند و به علت بدخلقی و خشونت اجازه‌ی درخواست تجدیدنظر هم ندارد.
مارک به خانه کودکی‌اش می‌رود، آنجا پدر او را از مرگ مادر در زمان نبود او باخبر می‌کند. به دیدار اسپاد می‌رود و شانسی او را از خودکشی نجات می‌دهد. اسپاد از این دخالت خوشحال نیست اما زمانی که مارک به او قول می‌دهد که برای نجات از اعتیاد کمکش می‌کند، قبول می‌کند و نرم می‌شود. مارک به سراغ سیمون هم می‌رود، به‌قصد پس دادن سهم او از پول و رفع‌ورجوع کردن اوضاع، اما سیمون با او درگیر می‌شود، اما در ادامه باهم آشتی می‌کنند و این شروع یک ماجرای تازه است…
در این شماره از آنکات به بررسی و معرفی پارت دوم فیلم «قطار بازی» Trainspotting می‌پردازیم فیلمی که برای بسیاری یادآور خاطرات خوش جوانی است؛ کسانی که آشنائیشون با سینما و فیلم های روز از طریق نوار‌های وی اچ اس و کیف های سامسونت بوده است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید