صحبت‌هایی در مورد پیوستن ستاره فیلم «خشن و سریع» Fast and Furious، تایریز گیبسون Tyrese Gibson، به جرد لتو Jared Leto، در فیلم «موربیوس» Morbius، فیلمی در مورد یکی از شخصیت‌های شرور دنیای اسپایدرمن، به گوش می‌رسد.
کارگردان فیلم «خانه امن» Safe House، دنیل اسپینوسا Daniel Espinosa، کارگردانی این فیلم را به عهده خواهد داشت. گفته شده است مت اسمیت Matt Smith نیز در این فیلم بازی خواهد کرد.
هنوز جزییاتی در مورد شخصیت گیبسون در این فیلم، اعلام نشده است.
مت سازاما Matt Sazama و برک شارپلس Burk Sharpless، نویسنده مجموعه تلویزیونی شبکه نت‌فلیکس، «گمشده در فضا» Lost in Space، فیلم‌نامه «موربیوس» را نوشته‌اند. تهیه‌کنندگان این فیلم، آوی آراد Avi Arad، مت تولماچ Matt Tolmach و لوکاس فاستر Lucas Foster هستند. پالاک پتل Palak Patel نماینده کمپانی سونی در مراحل تولید این فیلم خواهد بود.
روی توماس Roy Thomas و هنرمند گیل کین Gil Kane، برای اولین‌بار شخصیت موربیوس را در سال ۱۹۷۱ در داستان «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» The Amazing Spider-Man شماره ۱۰۱، خلق کردند. این شخصیت، دانشمندی بود که سعی داشت بیماری خونی خود را درمان کند، اما نتیجه آزمایشاتش درست از آب درنیامد. در نتیجه این آزمایش‌ها، او ویژگی‌های مخصوص خون‌آشام‌ها، مثل عطش خون و دندان‌های نیش، را به دست آورد. در نهایت موربیوس به یکی از دشمنان اسپایدر-من تبدیل شد.
این شخصیت گاه و بی‌گاه در داستان‌های مصور دنیای مارول ظاهر می‌شد و در سال ۱۹۹۲مجموعه داستان ۳۲ قسمتی «موربیوس، خون‌آشام زنده» Morbius, the Living Vampire، در مورد این شخصیت نوشته شد.
گیبسون جدیدا خبر حضورش در این فیلم را اعلام کرده است. در حال حاضر او مشغول بازی و تهیه‌کنندگی اثر جدید کمپانی وارنر برادرز Warner Bros’ در مورد زندگینامه خواننده و ترانه‌نویس معروف، تدی پندرگرس Teddy Pendergrass است. او هم‌چنین در فیلم «سیاه و آبی» Black & Blue برای کمپانی اسکرین جمز Screen Gems بازی می‌کند و به زودی در نهمین فیلم مجموعه «سریع و خشن» نیز حضور خواهد داشت.
این مطلب از نوشته جاستین کرول Justin Kroll در سایت ورایتی Variety گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید