ساخته جدید کمپانی وارنر برادرز، انیمیشنی در مورد شخصیت وایل ای. کایوتی به نام Coyote vs. Acme، با انتخاب دیو گرین برای کارگردانی آن، به مرحله ساخت نزدیک‌تر می‌شود.
گرین این انیمیشن هیجان‌انگیز را کارگردانی خواهد کرد، اما هنوز فیلم‌نامه‌نویس آن مشخص نیست. این انیمیشن در مورد شخصیت کایوتی معروف مجموعه انیمیشن‌های لونی تونز است. کارتون‌هایی که در آن شاهد ماجراها و درگیری‌های جالب او و دشمن خونیش، رود رانر، بودیم. Acme نام کمپانی ساختگی است که سلاح‌های مختلف کایوتی را در اختیار او قرار می‌دهد، سلاح‌هایی که هیچ‌کدام موفقیت‌آمیز نبود و در نهایت باعث له شدن و یا سوختن خودش می‌شد.
گرین پیش از این، انیمیشن «لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته: خارج از سایه‌ها» را در سال ۲۰۱۶ کارگردانی کرده بود. این محصول کمپانی پارامونت به فروشی بیش از ۲۴۵ میلیون دلار در سرتاسر دنیا رسید. پیش از آن در سال ۲۰۱۴ گرین کارگردانی انیمیشن «از زمین به اکو»، با داستانی در مورد بچه‌هایی که به یک آدم فضایی کمک می‌کنند، را به عهده داشت. گرین شاگرد فیلم‌ساز معروف سم ریمی و کارگردان موفق موزیک‌ ویدیو و فیلم‌های کوتاه بسیاری است.
وایل ای. کایوتی یکی از شخصیت‌های مجموعه انیمیشن‌های لونی تونز است، دیگر شخصیت‌های این مجموعه شامل شخصیت‌های محبوبی چون باگز بانی، دافی داک، پورکی پیگ، المر فاد، یوسیمیتی سام، فوقورن لقورن و ماروین د مارشن، است. داستان‌های بی‌دیالوگ کایوتی و تلاش بی‌نتیجه او برای گرفتن رود رانر، از سال ۱۹۴۹ و با کارتون «سریع و پردار»، اولین کارتون از این مجموعه ۴۹ قسمتی، آغاز شد.
کریس مک‌کی (کارگردان «لگو بتمن» جان و جاش سیلبرمن (نویسنده‌های Deadbeat و «فیلادلفیا همیشه آفتابی است») تهیه‌کنندگی این فیلم را به عهده خواهند داشت. جسی اهرمن از کمپانی وارنر برادرز نیز ناظر این پروژه خواهد بود.
کمپانی انیمیشن وارنر در سال‌های اخیر تصمیم به زنده کردن دوباره شخصیت‌های کلاسیک خود گرفته است، از جمله انیمیشن جدید «هرج‌ و مرج فضایی» با حضور لبران جیمز و باگز بانی، و انیمیشینی براساس شخصیت‌های محبوب کارتون‌های هانا باربرا، تام و جری، با حضور کلویی گریس مورتس، مایکل پنیا، راب دلینی و کن جیونگ.
این مطلب از نوشته مت دونلی در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید