سری جدید انیمیشن‌های گیلرمو دل تورو شمارا رهسپار سفری پرهیجان می‌کند. این سری جدید از ۲۳ دسامبر در نت فلیکس قابل‌تماشا خواهد بود. گیلرمو دل تورو که با فیلم هایی همچون «پسران جهنمی» و « هزار توی پن» خود را به عنوان یکی از مهم ترین فیلم سازان سینمای معاصر تثبیت کرده، این بار به سراغ مجموعه انیمیشنی به نام «شکارچی عروسک‌ها» Trollhunters رفته است.

Crimson Peakجدیدترین ساخته‌ی گیلرمو دل تورو، «شکارچی عروسک‌ها» است، انیمیشنی جدید از انیمیشن‌های دریم ورکس که امسال دسامبر بر رور نت فلیکس قابل‌تماشا خواهد بود. ۸ سال برای ساختش وقت گذاشته‌شده و این انیمیشن (مناسب برای تمام سنین) بینندگان را با دنیای خیالی و جالب اطراف شهر آرکادیا آشنا می‌کند. دو قسمت اول در کامیک کان نیویورک به نمایش درآمد و همچنان می‌توانید آنونس این انیمیشن در زیر ببینید.

داستان جیم (انتوان یلچین) ۱۵ ساله و دو دوستش را دنبال می‌کند، توبی (چارلی ساکستون) و عروسک خوش‌دل پرزرق‌وبرق (کلسی گرمر)، کسی که کشف شگفت‌انگیزی کرد، در زیر شهری که در ان زندگی می‌کنند، جنگی میان عروسک‌های خوب و بد بر قرار است. رون پرلمن هم با صدای خود به‌عنوان صداپیشه بولارو، عروسک بدجنسی که به دنبال جیم و دوستانش می‌رود، ایفای نقش می‌کند. جاناتان هاید، لکسی مدرانو، امی لندکر، فرد تاتاسیور و همچنین استیون یون در آن ایفای نقش کردند.

screen-shot-2016-06-15-at-6-59-36-amاین مجموعه یکی از آخرین پروژه‌های یلچین قبل از مرگ تراژیکش در ماه جون است. دل تورو اخیراً در مورد این هنرپیشه، کسی که بیشتر پروژه‌هایش را قبل از فوت کامل کرده بود، گفته که خیلی سختی کشیدیم تا مطمئن شویم که صدای او برای این مجموعه‌ها محفوظ بماند. کارگردان این مجموعه همچنین در مصاحبه با برنامه اینترتینمنت ویکلی اضافه کرد او (یلچین)، خیلی به مجموعه علاقه‌مند بود و بسیار از کارش لذت می‌برد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید