نت‌فلیکس که ماه گذشته با انتشار چند عکس دنیای پر زرق و برق هالیوود Hollywood رایان مورفی را به نمایش گذاشت، حالا اولین آنونس این درام جدید را منتشر کرده است.
در این سریال ستاره‌های تئاتر مثل پتی لوپن، دارن کریس و دیلام مک‌درموت به ایفای نقش خواهند پرداخت. در توضیح این سریال آمده است که گروهی از فیلم‌سازان و بازیگران در هالیوود پس از جنگ جهانی دوم تلاش می‌کنند تا به هر قیمتی در این صنعت دوام آورده و موفق شوند. آنونس این سریال که در پمپ بنزین گلدن تیپ شروع می‌شود، تلاش‌های اسکاتی بوورز که در پمپ بنزینی در بلوار هالیوود کار می‌کند را دنبال می‌کند.
این سریال یک نسخه‌ی جایگزین از هالیوود را ارائه می‌کند که در آن بازیگران و فیلم‌نامه‌نویسانی سیاه‌پوست نقش بیشتری را در هالییوود ایفا می‌کنند. جنت ماک، کارگردان و فیلم‌نامه نویس این سریال گفته است:

ما به گذشته رجوع کردیم و تاریخ را بررسی کردیم تا داستانی الهام‌بخش از اگر‌ها و اماها روایت کنیم: چه می‌شد اگر گروهی کمتر دیده شده فرصت روایت داستان خودشان را پیدا می‌کردند؟ چه می‌شد اگر قدرت اصلی در دست یک زن بود؟ چه می‌شد اگر فیلم‌نامه‌نویس داستان سیاه‌پوست بود؟ چه می‌شد اگر قهرمان اصلی داستان یک زن سیاه‌پوست بود؟ چه می‌شد اگر بازیگر خوش‌تیپ هالیوود همجنس‌گرا بود؟ و چه می‌شد اگر از تمام آن‌‌ها خواسته می‌شد به اتاقی که در آن تصمیم‌ها گرفته می‌شود پا بگذارند و خود واقعی‌شان را به نمایش بگذارند و جای خودشان را در تاریخ محکم کنند؟

هالیوود Hollywood اول ماه می از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی کریستن لوپز در وب‌سایت indiewire.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید