تا امروز فیلم‌های جاسوسی زیادی دیده‌ایم، می‌توان گفت فیلم‌های جاسوسی کمدی زیادی هم دیده‌ایم. حتی فیلم‌های جاسوسی زیادی در مورد همکاری دو شخصیت متفاوت، را دیده‌ایم. اما تا به حال فیلم جاسوسی کمدی در مورد مامور مخفی که به کبوتر تبدیل می‌شود را ندیده‌ایم.
«جاسوسان نامحسوس»، ساخته کمپانی بلو اسکای، سازنده انیمیشن‌های «عصر یخبندان»، «ربات‌ها» و «فیلم بادام‌زمینی»، در مورد مامور مخفی ماهری به نام لنس استرلینگ (با صداگذاری ویل اسمیت) است که با دانشمند جوانی به نام والتر بکت (با صدای اسپایدرمن فعلی، تام هالند) آشنا می‌شود.
این فیلم قرار بود در ژانویه ۲۰۱۹ اکران شود، اما به دلایل مختلف اکران آن بارها به تعویق افتاد، اما بالاخره «جاسوسان نامحسوس» در روز ۲۶ دسامبر در انگلستان اکران خواهد شد.
با توجه به خلاصه منتشر شده از این فیلم، «جاسوسان نامحسوس» بیشتر بر همکاری جالب لنس و والتر تمرکز دارد تا ماجرای کبوتر شدن: “لنس باوقار، چابک و مودب است. اما والتر… این‌طور نیست. در عوض والتر باهوش و بسیار خلاق است و وسایل فوق‌العاده‌ای برای لنس اختراع می‌کند تا در ماموریت‌هایش استفاده کند. اما اتفاقی باعث می‌شود که همکاری این‌ دو شکل جدیدی به خود بگیرد و اگر این دو نتوانند با هم کنار بیایند، دنیا در خطر نابودی قرار می‌گیرد.”
اولین پیش‌نمایش رسمی این فیلم در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ منتشر شد.
در این فیلم در کنار اسمیت و هالند، بن مندلسون، کارن گیلان، رشیدا جونز، دی‌جی خالد و ماسای اوکا صداگذاری شخصیت‌های دیگر را به عهده دارند. «جاسوسان نامحسوس»، اولین همکاری دو کارگردان، نیک برونو و توری گوآن است.
این مطلب از نوشته پل برادشاو در سایت Den of Geek گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید