به نظر می‌رسد تام هالند اصلا نمی‌تواند جلوی زبانش را بگیرد.
ستاره فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، مرگ یکی از شخصیت‌های مهم فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» را در مصاحبه‌ای در برنامه گراهام نورتون، لو داد.
تام هالند درباره فیلم جدید خود گفت:

“داستان آن دقیقا بعد از ماجراهای فیلم «آخر بازی» و مرگ تونی استارک اتفاق می‌افتد. کسانی که هنوز این فیلم را ندیده‌اند من را ببخشند ولی اگر تا به‌حال آن را ندیده‌اید حتما در غار زندگی می‌کنید!”

با این‌که برادران روسو، سازنده‌های این فیلم، از یک ماه قبل اعلام کرده‌ بودند که دیگر بازیگران این فیلم می‌توانند آزادانه در مورد آن صحبت کنند، اما طرفداران برنامه گراهام نورتون از لو رفتن بخش مهمی از فیلم مورد علاقه‌یشان عصبانی شدند و در توییتر به این حرف هالند اعتراض کردند.

تام هالند و جیک جیلنهال

کاربری در توییتر در اعتراض به حرف هالند نوشت: “ما در غار زندگی نمی‌کنیم، یک کودک یک‌ساله داریم و نمی‌توانیم برای تماشای فیلم به سینما برویم، بنابراین منتظر پخش آن در شبکه اسکای بودیم.”
البته این اولین‌باری نیست که هالند قسمتی از داستان فیلمی را لو می‌دهد. تام هالند قبل‌تر در شبکه‌های اجتماعی عنوان فیلم « مرد عنکبوتی: دور از خانه» و تصمیم مارول برای تبدیل داستان اسپایدرمن به مجموعه فیلم‌های سه‌گانه را لو داده بود.
در زمان اکران فیلم قبلی اونجرز، «جنگ ابدیت»، وقتی هالند وارد سالن سینما شد فریاد زد “من زنده‌ام!” و یکی از نکات مهم پایان هیجان‌انگیز فیلم را لو داد.
«مرد عنکبوتی: دور از خانه»، با بازی جیک جیلنهال و زندیا در دوم ماه جولای در سینماها اکران خواهد شد.
این مطلب از نوشته نیت نیکولای در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید