تام هالند Tom Holland در نگهداری رازهای دنیای سینمایی مارول Marvel Cinematic Universe به مشکل خورده است. به همین خاطر کارگردانان «انتقام‌جویان» Avengers، آنتونی Anthony و جو روسو Joe Russo تنها راه لو نرفتن داستان فیلم «آخر بازی» Avengers: Endgame را اینکه خود پیتر پارکر Peter Parker قبل و یا در حین روند تولید فیلم، فیلم‌نامه را دریافت نکند تشخیص دادند.
جو روسو گفته است:” بله تام هالند فیلم‌نامه را دریافت نمی‌کند و فقط به دیالوگ‌های خودش دسترسی دارد. او حتی نمی‌داند نقش مقابل خودش چه کسی است. از آن‌جایی که او نمی‌تواند جلوی دهانش را بگیرد، ما فقط به طور خیلی مبهم صحنه را برای او ترسیم می‌کنیم.”
هالند به طرفدران گفته است که در زمان فیلم‌برداری صحنه‌های نبرد هیچ ایده‌ای نداشته است که در مقابل چه کسی می‌جنگد:” برادران روسو می‌گفتند: خب تو آن‌جا ایستاده‌ای و با یک نفر میجنگی و فلان کار را می‌کنی. من می‌پرسیدم: با چه کسی می‌جنگم؟ آن‌ها می‌گفتند: نمی‌توانیم به تو بگوییم چرا که یک راز است. من می‌پرسیدم: خب این شخصیت چه شکلی است؟ آن‌ها می‌گفتند: نمی‌توانیم بگوییم چرا که مشخص می‌شود چه کسی است…در نتیجه من حدود ۱۵ دقیقه آن‌جا ایستاده بودم و به هوا مشت می‌زدم.”
هالند پیش از این یک‌بار به طور غیرمستقیم پایان فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» Avengers: Infinity War و بخشی از «آخر بازی» را لو داده است.
«انتقام‌جویان:آخر بازی» ۲۶ آوریل به سینماها می‌آید.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی زک شارف Zack Sharf در سایت www.indiewire.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید