فیلم جدید «ونوم» Venom به‌صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. تام هاردی (Tom hardy) در نقش تبه‌کار اعظم و مرگبار فیلم حضور خواهد داشت. اکانت رسمی توییتر فیلم در روز ۲۴ اکتبر با پخش عکسی از تام هاردی و کپشن روز اول این مژده را به دوست داران سینمای کمیک داد.
هاردی در نقش ادی بروک (Eddie Brock) در فیلم ظاهر می‌شود. کسی که در دنیای مارول و کمیک روزنامه‌نگار و از آشناهای پیتر پارکر (Peter Parker) یا همان مرد عنکبوتی (Spiderman) است. ادی براثر روبرو شدن با نفوذگری بیگانه تبدیل به ونوم می‌شود (در دنیای کمیک موجوداتی وجود دارند که با رسوخ به جان دیگران عقل آن‌ها را در اختیار خود می‌گیرند و مانند زهری به جان فرد فرورفته و فرمانروایی می‌کنند). بااینکه ونوم رابطه‌ای قدیمی با مرد عنکبوتی دارد ولی ازآنجاکه فیلم متعلق به دنیای مارول سونی (Sony;s Matvel Universe) ست و مرد عنکبوتی متعلق به مارول سینماتیک یونیورس (Marvel Cinematic universe) است، خبری از مرد عنکبوتی در فیلم نخواهد بود. ازاین‌روست که فیلم ربطی به فیلم اخیر «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» به بازیکنی تام هلند (Tom Holland) نخواهد داشت.
این اولین بار نیست که ادی بروک و ونوم به روی پرده‌ی سینما می‌آیند آن‌ها را در «مرد عنکبوتی ۳» Spider-Man 3 دیده بودیم.روبن فیشر کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و شایعات بر بازی ریز احمد (Riz Ahmed) و توفر گریس (Topher Grace) در فیلم به گوش می‌رسد. فیلم در اکتبر سال ۲۰۱۸ بر روی پرده خواهد رفت.
واکنش طرفداران به ساخت فیلم و عدم حضور مرد عنکبوتی در آن متفاوت بوده است، اما اکثر طرفداران معتقدند که وجود تبه‌کاری چنین قدرتمند بدون حضور قهرمان داستان (مرد عنکبوتی) بی‌معنی خواهد بود و کمپانی سونی با ساخت کمیکی بدون حضور قهرمان اصلی‌اش درواقع کاری احمقانه انجام داده است؛ اما برخی نیز معتقدند که ممکن است داستان بدون حضور مرد عنکبوتی جالب از آب درآید و با قصه‌ای نو و هیجان‌انگیز روبرو شوند.
چاره‌ای جز صبر برای اکران فیلم و یا حداقل آنونس آن‌که کمی از داستان را برایمان روشن کند نداریم.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید