تام هاردی قرار است نقش گانگستر معروف آل‌کاپون را در فیلم «فونزو» با کارگردانیِ جاش ترانک بر عهده داشته باشد. ترانک فیلم‌نامه‌ی فیلم را نیز نوشته است.
فیلم توسط راسل آکرمن و جان شونفلدر برای ادیکتیو پیکچر تهیه‌شده است و تهیه‌کننده «پالپ فیکشن»،‌ لورنس بندر نیز در جمع تهیه‌کنندگان قرار دارد. «فونزو» در مرحله‌ی پیش ساخت قرار دارد و کمپانی بلوم فروش بین‌المللی آن را در ای اف ام (بازار فیلم آمریکا) برعهده‌گرفته است. فروش از دوم نوامبر شروع خواهد شد. سی ای ای و دبلیو ام ای عهده‌دار حقوق فیلم در آمریکا هستند. آل‌کاپون قاچاقچی و گانگستری بوده که در زمان تحریم‌ها بر فیلادلفیا حکومت می‌کرده. دولت فدرال توانست با موفقیت او را به جرم فرار از مالیات در سال ۱۹۳۱ دستگیر کند او در دادگاه مجرم شناخته شد و به ۱۱ سال حبس محکوم شد. وی پس از ۸ سال از زندان آزاد شد و در سن ۴۸ سالگی در سال ۱۹۴۷ به دلیل جنونی که مغزش را زایل کرده بود و یادآوری خاطرات خشونت‌بار و خونینش که راه خود را به زندگیِ هرروزه‌اش بازکرده بود از دنیا رفت.

tomhardy«فونزو» افسانه و واقعیت آل‌کاپون، این گانگستر خون‌خوار و وحشی را به کمک استعداد بی‌نظیر تام هاردی و جاش ترانک به تصویر کشیده است. این چیزی است که الکس والتون از شرکت بلوم گفته است، او همچنین اضافه کرده که آن‌ها بسیار خشنودند که این فیلم را به بازار فیلم‌های آمریکایی ارائه می‌دهند. این اولین پروژه ترانک پس از کرونیکال است. پس‌ازاین فیلم هاردی در فیلم جدید کریستوفر نولان، دانکیرک و تبو و یک سریال تلویزیونی ۸ قسمتی، به کارگردانی ریدلی اسکات، بازی خواهد کرد. دبلیو ام ای، مدیریت ۳۶۰ و میچ سملکینسون (وکیل) پشتیبان ترانک هستند و سی ای ای و لیندی کینگ در آژانس یونایتد نمایندگان هاردی‌اند. تمامی این خبرها نیز اولین بار توسط دِدلاین هالیوود منتشرشده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید