تام هاردی Tom Hardy سابقه طولانی در بازی در نقش‌ مجرم‌های بدنام را دارد. او به‌تازگی بازی در «ونوم» Venom را به پایان رسانده و حالا نقش گانگستری جدیدی را برعهده‌گرفته است؛ نقش میان‌سالی آل کاپون Al Capone در «فونزو» به کارگردانی جاش ترانک Josh Trank. ترانک به‌تازگی عکسی از هاردی را در صفحه توییترش منتشر کرده است.
هاردی برای بازی در نقش کاپون، خلاف‌کار معروف آمریکایی، با گریم سنگین و جای زخم روی صورتش ظاهر شده است. داستان فیلم درباره کاپون ۴۷ ساله است که از زندان آزاد شده و مشکلات جسمی و بیماری شدیدی دارد: سیفلیس، سکته قلبی و سینه‌پهلو بخشی از بیماری‌هایش هستند. این خلاف‌کار بزرگ در سن ۴۸ سالگی فوت کرد، بنابراین روایت فیلم بیشتر به سال آخر زندگی او می‌پردازد.
«فونزو» اولین فیلم ترانک پس از ساخت «چهار شگفت‌انگیز» Fantastic Four در سال ۲۰۱۵ به‌حساب می‌آید. در زمان اکران این فیلم، ترانک از کارگردانی پروژه اسپین‌آف «جنگ ستارگان» انصراف داد و اخباری مبنی بر اخراج او به گوش رسید. حالا در پروژه جدیدش نویسندگی، کارگردانی و تدوین «فونزو» را برعهده‌گرفته دارد. کایل مک‌لاکلن Kyle MacLachlan، مت دیلون Matt Dillon و لیندا کاردلیانی Linda Cardellini از دیگر بازیگران فیلم هستند.
طبق پیش‌بینی‌ها، اکران «فونزو» در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.
این مقاله برگرفته از نوشته بن تراویس Ben Travis در سایت empireonline.com است.

 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید