سومین فیلم از مجموعه ثور با محوریت “ازگاردین ها” و “هالک” به زودی ساخته می شود. شخصیت های “ثور” و “هالک” هر دو در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی غایب بودند و اینطور به نظر می رسید که “هالک” ناپدید شده و “ثور” علاقه ای به شرکت در جنگ ها انسان ها ندارد. طرفدارها خیلی مشتاق هستند که بفهمند چه اتفاقی برای “بروس بنر” میفتد و روابط او با “بیوه سیاه” چگونه پیش خواهد رفت و او چگونه می تواند هیولای سبز را کنترل کند.

بعد از آنکه کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی از طرف تماشاگران و منتقدها مورد استقبال قرار گرفت و به موفقیت رسید، استودیو مارول اعلام کرد که فیلم برداری ثور: رگناروک چهارم جولای آغاز می شود و انتظار می رود تا اواخر اکتبر به پایان برسد. محل فیلمبرداری در استودیو ویلیج رود شو در استرالیا خواهد بود تا “کریس همسورث” ستاره این فیلم بتواند در طول فیلمبرداری نزدیک همسر و سه فرزند خردسالش باشد.

thor-3-ragnarok

خبر بهتر برای ساکنین محل فیلمبرداری و بازیگران سیاهی لشگر این است که آنها می توانند نقشی گذرا در فیلم داشته باشند و از منابعی اعلام شده است که صحنه های در فیلم وجود دارد که به صدها ساکن محلی را نشان می دهد.

کارگردانی این فیلم بر عهده “تایکا ویتیتی” خواهد بود و ستارگانی چون “جف گلدبلوم” در نقش “استاد بزرگ”، “کیت بلانشت” در نقش “هلا”، “کارل اربان” در نقش “اسکرج” و “تسا  تامپسون” در نقش “والکری” در این فیلم حضور خواهند داشت؛ همچنین تایید شده است که شخصیت مشکل ساز و محبوب طرفداران “لوکی” با بازی “تام هیدلستون” هم در این قسمت حضور خواهد داشت.

Thor_Ragnarok_83677

جای تعجب نیست که “آنتونی هاپکینز” و “ادریس آلبا” هم در فیلم حضور داشته باشند اما همچنان گفته می شود که “ناتالی پورتمن” در این فیلم نخواهد بود.

باید منتظر کارهای دو انتقام جو در کنار هم باشیم و ببینیم “بروس بنر” چطور با مشکل کنترل عصبانیتش کنار می آید و چه اتفاقاتی برای “ثور” و “ازگاردین”ها میفتد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید