از تولید آخرین فیلم “گارفیلد” ۱۰ سال می گذرد و حالا خبر های مبنی بر ساخته شدن فیلمی جدید بر اساس داستان این گربه عاشق لازانیا منتشر شده است.

“بیل موری” صداپیشه “گارفیلد” قبل ازاین هم از ساخته شدن فیلم جدید استقبال کرده بود و همین باعث بوجود آمدن شایعاتی در مورد تولید این فیلم بوجود آورده بود.

بلاخره خبرهای رسمی در مورد امضا شدن قرارداد توسط کمپانی Alcon Entertainment پخش شد، اما فیلم جدید تفاوتی اساسی با فیلم های قبلی خواهد داشت، “گارفیلد” جدید کاملا به صورت انیمیشنی ساخته خواهد شد.

فیلم های قبلی کاملا به صورت حقیقی ساخته شده بودند و فقط شخصیت “گارفیلد” با استفاده از تکنولوژی CGA به فیلم اضافه شده بود، اما این بار تهیه کننده ها امیدواران با ساخت انیمیشن چیز جدیدی را برای ارائه آماده کنند.

اولین بار کتاب های کمیک بر اساس شخصیت “گارفیلد” در سال ۱۹۷۸ منتشر شدند و پس از موفقیت آنها سریال کارتونی ساخته شد، و در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ هم فیلمهای “گارفیلد” ساخته شدند و حالا نوبت انیمیشن رسیده است.

اما چرا با وجود اینکه فیلم ها موفق حاضر شدند، سازنده ها به فکر تولید انیمیشن افتاده اند؟

“جیم دیویس” خالق شخصیت “گارفیلد” گفته است که با توجه به اینکه تولیدات انیمیشنی پیشرفت زیادی داشته اند و فیلم های انیمیشنی نیز موفقیت های زیادی را در باکس آفیس کسب کرده اند. آنها به این فکر افتاده اند که “گارفیلد” را به صورت انیمیشنی تولید کنند.

فعلا اخبار زیادی در مورد تاریخ اکران و یا تیم صداپیشگی فیلم منتشر نشده است و برای اخبار بیشتر باید منتظر ماند.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید