نت‌فلیکس Netflix پیش‌نمایش جدیدی از The Week Of منتشر کرده است. به‌عنوان بخشی از توافق جاری بین این شبکه و آدام سندلر Adam Sandler مبنی بر تأمین محتوا، آخرین فیلم ساخته شده درباره‌ی یک پدر از طبقه‌ی متوسط با بازی سندلر Sandler است که عزم خود را جزم کرده تا برخلاف ثروتمند بودن پدر داماد (با بازی کریس راک Chris Rock) مخارج عروسی دخترش را بپردازد. محور کمدی این فیلم بر اساس فقر است.
این فیلم به طرز شگفت‌آوری ارزان به نظر می‌رسد و شاید این یک انتخاب آگاهانه‌ی کارگردان-فیلم‌نامه‌نویس رابرت اسمیگل Robert Smigel باشد تا بر رویکرد شخصیت سندلر نسبت به عروسی، تأکید بیشتری کند؛ و بااین‌وجود خنده‌دار یا متأثرکننده به نظر نمی‌رسد. این فیلم درواقع تعدادی موقعیت کلیشه‌ای از سریال‌های کمدی است که سندلر آن‌ها را پیاده‌سازی می‌کند.جالب‌توجه است که چگونه او در «داستان‌های مایروویتز» The Meyerowitz Stories یک بازی بسیار خوب را به نمایش می‌گذارد و در اینجا اساساً پول می‌گیرد تا چند هفته با کریس راک Chris Rock خوش بگذراند. این فیلم به‌زودی بر روی نت‌فلیکس Netflix رفته و او هم سراغ فیلم بعدی برای این شبکه می‌رود. این یک معامله‌ی برد-برد برای همه است، به‌جز مردمی که در عمل مجبورند آن را تماشا کنند.
The Week Of پس از فیلم‌های «۶ کله‌پوک» The Ridiculous Six، «دو اور» The Do-Over، «سندی وکسلر» Sandy Wexler چهارمین فیلم سندلر برای نت‌فلیکس است. سندلر جاذبه‌ی بزرگی در باکس آفیس بود و با وجودی که همچنان در فیلم‌های «هتل ترانسیلوانیا» Hotel Transylvania ایفای نقش می‌کند، آخرین فیلم بلند او که به‌صورت وسیع در سینماها اکران شد، فیلم «پیکسل‌ها» Pixels در سال ۲۰۱۵ بود که تنها در آمریکا ۷۸ میلیون دلار فروش داشت.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی Matt Goldberg در Collider است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید