«ماشین جنگ» War Machine نام فیلم جدید نت فلیکس (Netflix) است که به تازگی آنونس کاملش از این شبکه پخش شده. برد پیت (Brad Pitt) در این فیلم بازی می‌کند.
«ماشین جنگ» توسط دیوید می‌شود (David Michôd) نوشته شده، کسی که در سال ۲۰۱۰ فیلمنامه‌ی «قلمرو حیوانات» Animal Kingdom را نوشته و آن را کارگردانی کرده است.
تهیه‌کنندگان این فیلم، نامزدان اسکار و تهیه‌کنندگان «رکورد بزرگ» The Big Short هستند. فیلم بر اساس داستان کتاب The Operators نوشته شده است. داستانی خشن و ترسناک از ماجراهای درونی حضور آمریکا در جنگ افغانستان که توسط میشل هیستینگ (Michael Hastings) فقید نوشته شده است. فیلم تخیلی است اما کاراکتر برد پیت در داستان بر اساس شخصیت حقیقی ژنرال استنلی مک‌کریستال (Stanley McChrystal)‌ نوشته شده است. کسی که پس از چاپ مقاله افشاگر هیستینگ در مجله‌ی رولینگ استون (Rolling Stone) از ارتش اخراج شد. داستانی که چرخشی قطعی و دوپهلو دارد. داستان شخصیت برد پیت را دنبال می‌کند، کسی که توسط ناتو به کار در افغانستان گماشته شده است.
در آنونس برد پیت به رئیس جمهور افغانستان که توسط بن کینگزلی (Ben Kingsley) بازی می‌شود می‌گوید:‌ من و تیمم در راه شروع مسیری جدید در پی شروع داستان و مسیری جدید هستیم. وقتی از او سوال می‌شود که این مسیر جدید چه مسیر و روشی است می‌گوید:‌ می‌خواهیم از افغانستان کشوری آزاد و آینده دار بسازیم.
کینگزلی در جواب می‌گوید: خیلی شبیه به مسیر و روش قبلی‌ست!
دیگر بازیگران این فیم؛ ‌تیلدا سوینتون (Tilda Swinton، توفر گریس (Topher Grace) و آنتونی میشل هال (Anthony Michael Hall) هستند. فیلم در ۲۶ می بر روی نت فلیکس قرارگرفته است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید