کمپانی آناپورنا پیکچرز Annapurna Pictures به‌تازگی پیش‌نمایش هیجان‌انگیزی از فیلم «برادران سیسترز» The Sisters Brothers، داستان طنز تلخ وسترنی که بر اساس رمانی به همین نام، نوشته پاتریک دویت Patrick deWitt، ساخته شده است را منتشر کرد. ژاک اودیار Jacques Audiard، کارگردان فیلم «دیبان» Dheepan، کارگردان و نویسنده این فیلم اقتباسی است. او این فیلم انگلیسی‌زبان خود را با حضور ستارگانی چون خواکین فینیکس Joaquin Phoenix و جان سی رایلی John C. Reily ساخته است. این دو در نقش برادران سیسترز، الی و چارلی بازی می‌کنند، برادران غرغرویی که برای کشتن معدنچی که چیزی را از رئیسشان دزدیده است، استخدام شده‌اند.
چند سال پیش که برای اولین بار رمان دویت را خواندم، بی‌درنگ به یاد برادران کوئن Coen Brothers افتادم. این کتاب، داستانی بسیار خنده‌دار و درعین‌حال ناراحت‌کننده‌ با صحنه‌های خشونت‌آمیز، است و بسیار خوشحالم که اودیار بهترین راه برای بیان این داستان را انتخاب کرده است. بازی فینیکس و رایلی در کنار هم بسیار دیدنی است و دیدن بازی ریز احمد Riz Ahmed و جیک جیلنهال Jake Gyllenhaal در نقش معدنچی و رئیس برادرها، بسیار جالب است و باعث شد این فیلم در صدر لیست انتظار من برای فیلم‌های سال ۲۰۱۸، قرار بگیرد.
«برادران سیترز»، نوشته اودیار و توماس بیدگین Thomas Bidegain، در پاییز امسال و در یکی از جشنواره معتبر پاییزه، اکران خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید