با اینکه پس از مدت‌ها شاهد همکاری مارتین اسکورسیزی Martin Scorsese و رابرت دنیرو Robert De Niroخواهیم بود، برای تماشای «مرد ایرلندی» The Irishman هنوز باید منتظر بمانیم. نت‌فلیکس Netflix اولین آنونس این فیلم را پخش کرده است، کلیپ ساده‌ای که در آن حین افتادن یک فشنگ، دیالوگ گانگستری رد و بدل شده و نام بازیگران ظاهر می‌شود.
«مرد ایرلندی» بر اساس کتاب I Heard You Paint Houses نوشته‌ی چارلز برندت Charles Brandt ساخته خواهد شد، کتابی که زندگی فرانک شیران (مرد ایرلندی) Frank Sheeran را در سال‌هایی که به آدم‌کشی مشغول بود را روایت می‌کند. شیران در طی مصاحبه با برندت به دست داشتن در بیش از ۲۵ قتل اعتراف کرده است. هم‌چنین ادعا شده است شیران در قتل جیمی هوفا Jimmy Hoffa دست داشته است.
دنیرو در نقش شیران و آل‌پاچینو Al Pacino در نقش هوفا جلوی دوربین خواهند رفت. هر دوی آن‌ها در نقش گانگسترهایی جوان‌تر از خودشان بازی خواهند کرد و اسکورسیزی نیز برای کم کردن سن بازیگرانش روشی که دیوید فینچر David Fincher در «مورد عجیب بنجامن باتن» The Curious Case of Benjamin Button استفاده کرده بود را به کار خواهد برد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی زک شارف Zack Sharf در سایت www.indiewire.com بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید