اگر فقط یک نکته باشد که آرزو کنم در سال ۲۰۱۸ دیگر شاهد آن در سینما و تلویزیون نباشیم، انتخاب آهنگ‌های خوب قدیمی و استفاده از آن در فیلم یا سریال و تغییر دادن آن فقط برای تأکید بیشتر بر صحنه‌های حساس فیلم، است. برای مثال می‌توان به پیش‌نمایش فیلم A Cure for Wellness اشاره کرد که آهنگ I Wanna Be Sedated گروه رامونز The Ramones را به آهنگ آرام افتضاحی تبدیل کرده است. همچنین بازخوانی بسیار ضعیف آهنگ Everybody Knows از لئونارد کوهن در آغاز فیلم «لیگ عدالت» Justice League. بعد از دیدن پیش‌نمایش فصل دوم مجموعه تلویزیونی «سرگذشت ندیمه» The Handmaid’s Tale و شنیدن نسخه بازخوانی شده ضعیفی از آهنگ For What It’s Worth از بوفالو اسپیرینگ‌فیلد Buffalo Springfield، به نظر می‌‌رسد که حتی برنامه‌های تلویزیونی خوب نیز به این سمت می‌روند.
پخش فصل دوم این سریال در کنار پخش فیلم اقتباس‌شده از رمان مارگارت اتوود Margaret Atwood اتفاق مهمی برای شبکه هولو Hulu است. فصل دوم این مجموعه مانند فصل اول آن پخش خواهد شد: شروع آن با یک یا دو قسمت و ادامه آن یک قسمت در هر هفته. قسمت دوم این مجموعه ۱۳ قسمت خواهد داشت.
پیش‌نمایش فصل دوم، اطلاعات زیادی در مورد داستان این فصل به ما نمی‌دهد، با‌این‌حال در صحنه‌هایی وضعیت ناراحت‌کننده آفرد Offred (با بازی الیزابت ماس Elisabeth Moss) و گروهش را می‌بینیم. کسانی که فصل اول این مجموعه را دنبال کرده‌اند، حتماً به یاد دارند که فصل اول چطور به پایان رسید و دلیلی ندارد با تکرار آن، هیجان دیدن سریال را از کسانی که هنوز آن را تماشا نکرده‌اند، گرفت. تنها چیزی که مشخص است این است که همان نقطه دیوار که بعد از دیدن فصل اول به آن مشت زدید، در سال ۲۰۱۸ دوباره به تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید