به گزارش ایلنا، در این جلسه ابتدا و از ساعت ۱۷ فیلم سینمایی «دونده زمین» برای حضار به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت 18:30 جلسه نقد و بررسی با حضور کمال تبریزی کارگردان، علیرضا شجاع‌نوری تهیه‌کننده، بازیگران فیلم برگزار خواهد شد.

این فیلم که از ۱۵ اردیبهشت ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران عمومی شده است، بیانگر داستانی واقعی در مورد هازاما کامپه هنرپیشه مشهور ژاپنی است که نذر کرد در سن ۶۰ سالگی دور دنیا را بدود. او پس از یک سال و اندی آمریکا و اروپا را دوید و در کشور ترکیه متوجه شد به سرطان لنفاوی مبتلا است. پس از آن با اراده‌ای استوار و با اعتقاد و ایمان بسیار به خداوند راه خود را ادامه داد و به ایران آمد و در ‌‌نهایت پس از ۷۵۰ روز دوندگی، به ژاپن رسید.

0_0_423840337_37152_11893469678267777006

در این فیلم سحر دولتشاهی، خسرو احمدی، ناهید مسلمی، حسین عابدینی، نیکی نصیریان، حنیف شهپرراد، ندا جبرئیلی، زهرا طاهری‌منش و بازیگر ژاپنی هازاما کامپه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تهیه‌کننده این فیلم علیرضا شجاع نوری و موسیقی آن کاری از گروه «دنگ شو» است.

سایر عوامل «دونده زمین» عبارتند از: نویسنده فیلمنامه: زهرا اجلالی (بر اساس طرحی از آزاد جعفریان)، مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی، انتخاب بازیگر: حبیب رضایی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: شکوفا کریمی، تدوین: سهراب خسروی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: بهنام خاکسار، صدابرداران: مهران ملکوتی و اشکان فتاحی، صداگذاری و میکس: مهرشاد ملکوتی، طراح صحنه و لباس: پیام حسین سوری، چهره‌پرداز: میترا آقا می‌ری، موسیقی: دنگ شو، مدیرتولید: محمدصادق آذین و عکس: زهرا مصفا.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید