خطر لو رفتن داستان. اگر هنوز فصل سوم سریال «لیست سیاه» را در وب‌سایت نماوا تماشا نکرده‌اید این مطلب را نخوانید.

طبق آخرین گزارشها، شبکه NBC اعلام کرده که فصل چهارم سریال «لیست سیاه» از روز ۲۲ سپتامبر آغاز خواهد شد.

در فصل چهارم به داستان شخصیت رد (با بازی جیمز اسپیدر)‌ خیلی عمیقتر از فصل‌های گذشته پرداخته خواهد شد. دیگر شخصیتهای اصلی فصل جدید، لیز (مگان بون)، الکساندر کرک(اولریک تامسن) و تام (رایان اگولد)‌ و همچنین تیم اداره پست هستند.

 

در فصل سوم لیز بعد از به دنیا آوردن اگنس دخترش، به خاطر جراحات زیاد کشته شد. با اینحال در قسمت‌های بعدی مشخص شد که لیز مرگ خود را صحنه‌سازی کرده بود تا بتواند از دخترش در برابر رد محافظت کند.

در آخر فصل سوم می‌بینیم که کرک، پدر لیز است و این برنامه لیز را به خطر می‌اندازد. مگان بون بازیگر نقش لیز اعلام کرده که هنوز معلوم نیست کرک چه نقشه‌ای برای لیز در سر دارد. کرک ادعا کرده که پدرش است اما لیز اصلا به او اعتماد ندارد. باید صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقاتی در راه است. مگان بون در این‌باره می‌گوید:

من فکر می‌کنم لیز هیچ اعتمادی به او ندارد. کرک خانواده لیز را از او گرفته، و البته با اعلام اینکه پدرش است ممکن است برنامه‌های لیز را برای ناشناس ماندن پس از مرگ‌ ساختگی‌اش را خراب کند.

تهیه‌کنندگان این سریال، یعنی جون بوکن‌کمپ و جان آیزن‌درفت هم روی نقش ویژه کرک و لیز در سری جدید تاکید کرده‌اند. آیزن‌درفت در مصاحبه‌ای با Entertainment Weekly گفته:

کرک ادعا می‌کنه که پدر لیز هست، اما آیا قصد داره بهش آسیب برسونه، کمکش کنه، باهاش مهربون باشه، یا اینکه می‌خواد نابودش کنه؟

بوکن‌کمپ هم تایید می‌کند که با اینکه اهداف کرک کاملا مشخص نیستند اما لیز دلیلی ندارد که در ادعای اینکه او پدر واقعیش است شک کند. بوکن‌کمپ همچنین ادامه می‌دهد:

نمی‌دونم که چرا نباید حرفش رو باور کنیم. رد قبلا هم گفته که پدر واقعی لیز نیست. و حالا کرک آمده و اعلام کرده که پدر واقعیش است. فکر می‌کنم لیز باید حرفش رو باور کنه. لیز فکر می‌کرد که پدرش رو با تیر زده. حالا سؤالات خیلی زیادی پیش میاد که به هیجانات فصل چهارم اضافه خواهد کرد.

 

فصل اول تا سوم سریال لیست سیاه را در وب‌سایت نماوا تماشا کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید