پس از موفقیت «تئوری همه‌چیز»، ادی ردمین و فلیسیتی جونز بار دیگر برای بازی در فیلمی
براساس داستانی واقعی و مدعی دیگری برای جایزه اسکار، در کنار هم قرار گرفتند. «هوانوردها» که براساس زندگی جیمز گلایشر، ستاره‌شناس و مهندس پرواز ساخته شده است،‌ داستان ماجراجویی او با بالون هوای گرم را روایت می‌کند. «هوانوردها» جدیدترین ساخته تام هارپر است، فیلم درام موزیکال او به نام «رز وحشی» با بازی جسی باکلی به تازگی بر پرده سینماها بود. هارپر هم‌چنین برای کارگردانی یکی از قسمت‌‌های Peaky Blinders و مجموعه‌ تلویزیونی کوتاه «جنگ و صلح» شناخته شده است.
در سایت آمازون خلاصه رسمی این فیلم این‌طور نوشته شده است:” داستان «هوانوردها» در سال ۱۸۶۲ اتفاق می‌افتد و داستان ماجراجویی زن بیوه ثروتمندی به نام املیا رن (با بازی جونز) و دانشمند بلند‌پروازی به نام گلایشر (با بازی ردمین) در بزرگ‌ترین سفر با بالون هوای گرم، را روایت می‌کند. آن‌ها به ماجراجویی خطرناکی می‌روند، به جایی که هوا آن‌قدر رقیق است که احتمال زنده ماندن در آن بسیار کم است. هردوی آن‌ها عاشق ماجراجویی هستند و در این سفر چیزهای زیادی در مورد یکدیگر و همین‌طور در مورد خودشان، یاد می‌گیرند که باعث می‌شود جای خود را در دنیای زیر پایشان پیدا کنند.”

ادی ردمین فلیسیتی جونز

ردمین و جونز هر دو برای بازی در «تئوری همه‌چیز» نامزد جایزه اسکار شدند، که ردمین جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در نقش استیون هاوکینگ از آن خود کرد. کمپانی آمازون بار دیگر این دو را در کنار هم در این فیلم قرار داده است. «هوانوردها» در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو اکران خواهد شد. تام کورتنی، فیبی فاکس، هیمش پتل، وینسنت پرز و آن رید نیز در این فیلم حضور دارند.
تهیه‌کننده تاد لیبرمن، درباره این فیلم گفت:” اولین اولویت ما در «هوانوردها» صداقت در بیان داستان بود. به همین دلیل تا جایی که ممکن بود صحنه‌های بالون را واقعا در آسمان فیلم‌برداری کردیم. خیلی خوش‌شانس بودیم که فلیسیتی و ادی از ارتفاع ترسی نداشتند و خودشان در تمام این صحنه‌ها حضور داشتند.”
کمپانی آمازون «هوانوردها»‌ را از روز ۶ دسامبر در سینماها اکران خواهد کرد و از روز ۲۰ دسامبر این فیلم بر روی سایت نمایش آنلاین فیلم آمازون در دسترس خواهد بود.
این مطلب از نوشته زک شرف در سایت ورایتی گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید