می‌توانیم با این لیست از زنان بازیگر که در ردیت (Reddit) پخش‌شده بود شروع کنیم. کسی که این لیست را لو داده ادعا می‌کند که با گریمور فیلم دوست است و گریمور کسی بوده که اولین طرح‌های بت‌گرل را برای فیلم زده و او بوده که اسم‌ها را به دوستش گفته است. بهتر است امیدوار باشیم که این گریمور لو نرود و گیر نیافتد چون به‌احتمال قوی در صورت گیر افتادن طرح‌های اولیه‌اش آخرین همکاری‌اش با فیلم خواهد بود.

جاس ویدون (Joss Whedon) فعلاً در حال فیلم‌برداری برای «لیگ عدالت» Joss Whedon است، اما مطمئناً به‌محض پایان آن پروژه تمام وقت خود را به نوشتن و کارگردانی بت‌گرل معطوف خواهد کرد. اما خب غیرمنطقی نیست که فکر کنیم که در حال حاضر به پیدا کردن هنرپیشه نقش اولش فکر کند، همان کسی که لیست را لو داده ادعا می‌کند که وارنر برادرز (Warner Bros) و دی‌سی(DC) قصد دارند که در کامیک‌کان (Comic-Con) این ماه در سن دیگو هنرپیشه‌ی بت‌گرل را اعلام کنند.
به‌هرحال شما هم این اسامی را فعلاً در حد شایعه بدانید اما این لیست پتانسیل قوی برای به نمایش درآوردن باربارا گوردن (نام شخصیت اجتماعی بت‌گرل) بر روی پرده سینما را دارد.

کاترین لانگ‌فورد (Katherine Langford)این دختر ۲۱ ساله و استرالیایی تنها در چند فیلم مستقل بازی کرده است اما با بازی در «۱۳ دلیل برای اینکه» ۱۳ Reasons Why که از شبکه نت‌فلیکس پخش می‌شود، سروصدای زیادی به راه انداخت و بسیار به چشم آمد. در فیلم نقش دختری را بازی می‌کند که خودکشی می‌کند اما فیلم‌هایی از خود به‌جای می‌گذارد که در آن‌ها توضیح می‌دهد که چه چیز باعث رفتن به سمت خودکشی شده است. شایعات حاکی از این است که او یکی از بیشترین شانس‌ها برای رسیدن به نقش بت‌گرل است.

ال فنینگ (Elle Fanning)ال ۳ ساله بود که بازیگری را شروع کرد، او نقش کودکی خواهرش داکوتا را در فیلم ۲۰۰۹ «من سم هستم» I Am Sam بر عهده داشت. ۱۶ سال بعد، او بازی در فیلم‌هایی چون Deja Vu در سال ۲۰۰۶، بازی فوق‌العاده در فیلم Super 8 در سال ۲۰۱۱ و بازی در فیلم «مالیفیسنت» Maleficent در سال ۲۰۱۴ را در کارنامه‌ی درخشان خود دارد. در سال ۲۰۱۶ نیز در فیلم‌هایی چون «شیطان نئونی» Neon Demon و «زنان قرن بیستم» ۲۰th Century Women دیده شد. در حال حاضر هم با فیلم جدید سوفیا کاپولا بر روی پرده است.

جین لوی (Jane Levy)به نظر می‌رسد که طرفداران این هنرپیشه را در صدر لیست خود قرار داده‌اند. این اتفاق پس از بازی کمیک او در فیلم Suburgatory و نقش‌های فوق‌العاده‌اش در فیلم «مرده شریر» Evil Dead و فیلم «نفس نکش» Don’t Breathe افتاده است. او حضوری بسیار مطلوب در فیلم‌ها داشته و شخصیتی دوست‌داشتنی محسوب می‌شود، این دو، خاصیت‌های بسیار مهم و فاکتورهایی قوی برای به دست آوردن نقش یک ابرقهرمان در فیلم‌ها هستند. به‌تازگی در مجموعه «توئین پیکس» Twin Peaks ظاهرشده و البته بهتر است و می‌توانیم از نقشش در «مانستر تراکز» Monster Trucks بگذریم.

مارگارت کوئلی (Margaret Qualley)مارگارت که دختر اندی مک‌دوئل‌ِ (Andie MacDowell) هنرپیشه است، دومین کار بازیگری خود را در نقش جیل گاروی در فیلم «بازماندگان» Leftovers به دست آورد. آنجا بود که تأثیر زیادی بر بینندگان گذاشت که منجر به دست آوردن نقش اصلی فیلم «مردان خوب» Nice Guys و چند فیلم ایندی دیگر شد. در آینده نزدیک او را در فیلم «یادداشت مرگ» Death Note از نت‌فلیکس خواهیم دید که در آگوست به اکران درخواهد آمد. داشتن آموزه‌های باله می‌تواند به این بازیگر برای تبدیل‌شدن به یک ابرقهرمان کمک کند.

این لیست لو رفته اسامی دیگری چون؛ اولیویا کوک (Olivia Cooke)، نئومی اسکات (Naomi Scott)، بلا تورن (Bella Throne)، اما رابرتز (Emma Roberts) و هیلی لو ریچاردسون (Haley Lu Richardson) را در خود جای‌داده است. اینکه آیا این اسامی در حد شایعه خواهند ماند و یا واقعاً یکی از آن‌ها بت‌گرل خواهد شد به‌زودی معلوم می‌شود اما آیا شما فکر می‌کنید کسی در این لیست هست که توانایی اجرای نقش را داشته باشد؟

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید