بعد از اینکه بتمن علیه سوپرمن نقدهای متوسطی را از طرف منتقدان دریافت کرد، کمپانی برادران وارنرز امیدوار است فیلم جوخه انتحار از لحاظ فروش مالی و همینطور نقدها به موفقیت برسد. نقدهای اولیه فیلم بسیار مثبت بودند و به استودیو این امید را می دهد که جوخه انتحار به موفقیتی بسیار بزرگ تبدیل شود.

پیش از این خبرهایی مبنی بر ساخته شدن فیلم “هارلی کوئن” منتشر شده بود اما حالا شایعاتی منتشر شده که استودیو به دنبال بیشتر از اینهاست و ممکن است چند فیلم بر اساس تیم شرورهای جوخه انتحار ساخته شود اما این به شرط آن است که جوخه انتحار در گیشه موفق حاضر شود.

Margot-Robbie-covers-Empire-magazine-as-Harley-Quinn

منابع گفته اند که:

آنها حتما فیلمی در ادامه جوخه انتحار خواهند ساخت و اخیرا شایعه شده است که این فیلم مختص شخصیت “هارلی کوئن” که “مارگوت روبی” نقش آن را بازی کرده است، خواهد بود. اما نقشه های آنها به همین ختم نمی شود. استودیو درباره موفقیت فیلمش بسیار مطمئن است، آنها فکر می کنند که جوخه انتحار به موفقیتی بسیار بزرگ تبدیل خواهد شد و همینطور تماشاگران عاشق این کاراکتها خواهند شد.

شنیده شده که بقیه اعضای گروه ویژه هم فیلم خودشان را خواهند داشت و مثل “هارلی کوئن”، این قدم جدیدی برای ساخت فیلم هایی بر اساس شخصیت های کمیک خواهد بود.

شخصیت “جوکر” برای ساخت فیلم بسیار محتمل خواهد بود، و به نظر می رسد “جرد لتو” برای این نقش آماده باشد، آنها همچنین برای ساخت فیلم “بومرنگ” با بازی “جی کورتنی” هم آماده هستند. هیچ چیز قطعی نیست اما شما مطمئنا در چند سال آینده این شخصیت ها را باز هم خواهد دید.

fotonoticia_20150626114124_644

بجر فیلم “هارلی کوئن” ساخت بقیه اسپین اف ها بستگی به میزان موفقیت جوخه انتحار در گیشه دارد. اگر بر خلاف انتظارها فیلم خوب فروش نکند، به جای اینکه هر شخصیت فیلم مخصوص به خودش را داده باشد از آنها در فیلم های دیگر استفاده خواهد شد. اگر فروش فیلم متوسط باشد، احتمالا ما فقط ادامه فیلم و “هارلی کوئن” را به جای چند اسپین اف خواهیم داشت.

البته این را هم باید به خاطر داشت که این خبرها فقط شایعاتی از منابع ناشناس هستند . اینکه منابع گفته اند هیچ چیز قطعی نیست راه را برای آنها باز میگذارد که اخبارشان را تغییر دهند.

این فکر که برای هرکدام از شخصیتهای شرور فیلمی ساخته شود خیلی جذاب و مهیج به نظر می رسد.  اما اگر قرار باشد این شخصیت های بد در طول فیلم به قهرمان تبدیل شوند و سعی کنند دنیا را نجات دهند، واکنش طرفدارها چه خواهد بود؟ آیا آنها شخصیت های شرور کلاسیک را به عنوان قهرمان می پذیرند؟

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید