چند ماهی بیشتر تا اکران جوخه انتحار (suicide squad) باقی نمونده، و هر روز خبر های بیشتری در مورد این فیلم به بیرون درز پیدا میکنه. همه طرفدارای “جوکر” منتظرن ببین که بلاخره “جرد لتو” از پس بازی این نقش بر می آید یا نه؟

شاید اکثر طرفدارا دوست ندارن هیچ کس دیگه ای رو به جای “هیث لجر” رو پرده سینما در نقش “جوکر” ببینن، اما مرگ ناگهانی اون باعث شد که حتی نتونه جایزه اسکارشو بگیره تا اینکه بخواد باز هم “جوکر” رو بازی کنه.

heath_ledger_as_joker_oscar_by_jmariamellinas-d5788q6

 

“لتو” اخیرا مصاحبه ای با شبکه CNBC داشت که در این مصاحبه توضیحاتی راجع به روش عجیبش برای تمرین خنده “جوکر” داد. او به مکان های عمومی نیویورک و تورنتو می رفته و سعی میکرده خنده عجیب و غریب “جوکر” رو تقلید کنه تا واکنش مردمو ببینه. خودش در این مورد میگه:

“وقتی به رستوران میرفتم، مثل “جوکر” میخندیدم و مردم سریع سرشونو برمی گردوندن و مثل این بود که با خودشون فکر میکردن این آدم عجیب غریب و چندش آور کیه؟”

تا اینجا از تریلر های فیلم میشه فهمید که “لتو” کاملا شبیه یه آدم روانی شده و اصلا تعجب آور نیست که اونو در حالی تصور کنیم که تو خیابون های شلوغ نیویورک و تورنتو راه میره و بلند بلند مثل دیوونه ها می خنده.

اما باید دید چقدر میتونه به بازی محشر “هیث لجر” نزدیک بشه؟ و آیا می تونه طرفدارا رو سوپرایز کنه یا نه؟!

جرد لتو مدت ها پیش عکسی رو در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که نشون می داد داره تمام تلاششو می کنه تا “جک نیکلسن” و “هیث لجر” (بازیگرانی که قبلا نقش “جوکر” رو بازی کردن) رو سر افراز کنه.

letowetrust-721x1024

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید