پیشنهاد ویژه و بی‌نظیر نماوا به مناسبت انتشار اولین قسمت سریال هم‌گناه؛ اشتراک نماوا فقط ماهانه ۵٬۰۰۰ تومان


نماوا با یک پیشنهاد استثنایی، فقط به مدت یک هفته، اشتراک این سرویس را با قیمتی باورنکردنی به علاقه‌مندان فیلم و سریال ارایه می‌کند.
از ۵ تا ۱۲ اسفند‌ماه ۹۸ می‌توانید با ارایه کد تخفیف Namava اشتراک ۳ ماهه نماوا را به قیمت ۱۵٬۰۰۰ تومان، فقط و فقط ماهانه ۵٬۰۰۰ تومان، و برای تهیه اشتراک ۱ ماهه با ارایه کد تخفیف Namava1 به قیمت ۱۰٬۰۰۰ تومان اقدام کنید.
مشتریان فعلی نماوا نیز می‌توانند از ۵۰٪ تخفیف برای تمدید اشتراک سه ماهه نماوا با کد تخفیف Namava98 بهره‌مند شوند. به قیمت این پیشنهاد هزینه مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود. هم اکنون می‌توانید به بخش خرید اشتراک نماوا رفته و از این پیشنهاد استثنایی استفاده کنید.
همچنین به گزارش از روابط عمومی نماوا، ایرانسل و نماوا با امضاء تفاهم‌نامه‌ای، شرایط ویژه‌ای برای کاربران ایرانسلی با هدف همكاری در ارائه خدمات محتوايی و ويدئويی روی پلتفرم ايرانسل ایجاد کرده است، به اینگونه که کاربران و مشترکین ایرانسل می‌توانند با اینترنت ایرانسل بدون نیاز به خرید اشتراک، به تمامی محتویات نماوا اعم از فیلم‌ها و سریال‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی به طور کامل دسترسی داشته باشند.
 فقط مد نظر داشته باشید که در صورت استفاده از سرویس نماوا با اینترنت دیتای ایرانسل و بدون خرید اشتراک نماوا، حجم مصرفی شما به صورت بین الملل و تمام بها محاسبه خواهد شد. حجم مصرفی برای کاربران ایرانسل که اشتراک نماوا را خریداری و لاگین کرده‌اند هنوز به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.
اقدامی که برای مشترکین با مصرف محدود، به دلیل حجم پایین پخش از گوشی موبایل نیز از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید