طرفداران میازاکی، حالا وقت جشن گرفتن است.
روند فیلم جدید هایائو میازاکی به کندی پیش می‌رود، اما هر پیشرفت درروند ساخت این فیلم ارزش جشن گرفتن دارد. آخرین خبر همان‌طور که وب‌سایت رسمی استودیو جیبلی Studio Ghibli منتشر کرده است این است که قسمت تولید این استودیو برای کار روی اولین اثر میازاکی بعد از سال ۲۰۱۳ دوباره شروع به کارکرده است. این کمپانی فعالیتش را از آگوست ۲۰۱۳، بعد از خبر بازنشستگی میازاکی، متوقف کرد. خوشبختانه این استودیو و این فیلم‌ساز هردو شروع به کار‌کرده‌اند.
جزییات بیشتری در مورد فیلم جدید میازاکی در دست نیست. به نظر می‌رسد این فیلم اقتباسی از اولین کار کوتاه میازاکی به روش CGI (تصویرسازی به کمک کامپیوتر) به نام «کترپیلاری به نام برو» Boro the Caterpillar باشد که قرار بود ماه پیش در موزه استودیو جیبلی در توکیو به نمایش درآید که نمایش آن به تأخیر افتاد. تهیه‌کننده استودیو جیبلی توشیو سوزوکی Toshio Suzuki گفته است که طرفداران این فیلم باید تا سال ۲۰۱۹، درست قبل از میزبانی توکیو در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰، منتظر اکران این فیلم در توکیو باشند.
این استودیو ماه می امسال با درخواست جذب نیرویش در برای انیماتورهایی که مایل به همکاری در آخرین اثر میازاکی بودند خبرساز شد. کاندیدها انتخاب شدند و پاییز امسال کارشان را در استودیو جیبلی آغاز می‌‌‌‌‌کنند.
میازاکی امسال را صرف پیش‌تولید این فیلم کرد و حالا به نظر می‌رسد که تولید این فیلم پاییز امسال در توکیو به پایان رسد.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید