استیون اسپیلبرگ معمولا به عنوان یک فیلم‌ساز شناخته می‌شود. اما چند سالی است که نام او را در برخی پروژه‌ها به‌ عنوان نویسنده می‌بینیم که کمی کنجکاوی‌برانگیز و عجیب است. حالا او با جفری کاتزنبرگ و پلتفرم جدیدشان به نام Quibi در حال همکاری روی یک فیلم ترسناک است.
کاتزنبرگ در فستیوال دنیای مدیا بنف در کانادا به مخاطبان گفت: “روزی اسپیلبرگ نزد من آمد و گفت که یک ایدهٔ بسیار ترسناک دارد که می‌خواهد پیاده کند. او خودش درحال نوشتن است و پس از مدت‌ها دوری از نوشتن، احتمالا ایدهٔ بی‌نظیری باشد”. طبق گفتهٔ کاتزنبرگ، ایدهٔ اصلی آن مجموعه داستان‌های کوتاه در ۱۰-۱۲ قسمت است که تاکنون ۶ قسمت آن نوشته شده است.

آنها قصد دارند تا تعریف جدیدی در دنیای مدیا باز کنند که تنها یک سرگرمی کوتاه نباشد. کاتزنبرگ گفت: “کاری که Quibi انجام می‌دهد، تنها محدود به کوتاه بودن اثر نیست. ما می‌خواهیم کمی علمی‌تر برخورد کنیم و هر قسمت را به ۷ یا ۱۰ دقیقه برسانیم. قصد این برنامه این است که مردم هنگام انجام کارهای دیگر قادر به تماشای آن باشند.”
قرار است این برنامه طوری طراحی شود که با تاریکی هوا تا پیش از طلوع خورشید قابل تماشا باشد. در حال حاضر نامی که برای این برنامه درنظر گرفته شده «پس از تاریکی اسپیلبرگ» است.
این مقاله برگرفته از نوشتهٔ جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید