به‌تازگی از طرف کمپانی دیزنی، سازنده مجموعه جنگ ستارگان، اعلام‌شده که جان فاورو (Jon Favreau) نویسندگی و تهیه‌کنندگی این اثر را عهده‌دار خواهد شد.
مدیر کمپانی لوکاس فیلم (Lucasfilm)، کتلین کندی Kathleen Kennedy اعلام کرده که نمی‌توان از این خوشحال‌تر بود که جان به این مجموعه می‌پیوندد. به نظر او جان علاوه بر روانی و احاطه بر این دنیای جنگ ستارگانی، میکس فوق‌العاده‌ای از استعداد در نویسندگی و تهیه‌کنندگی را به مجموعه اضافه خواهد کرد. این اثر به جان اجازه خواهد داد که با جمعی از نویسندگان مجرب و بااستعداد کار کند و شانسی به لوکاس فیلم را برای ساخت تیمی از استعدادها خواهد داد.
پیش‌ازاین فاورو با دیزنی برای فیلم «مرد آهنین» Iron Man، به‌عنوان کارگردان، کارکرده بود که خود پایه‌ای مستحکم برای فیلم‌های دنیای مارول ساخت. وی همچنین کارگردان «مرد آهنین ۲» Iron Man 2 و تهیه‌کننده همان فیلم و «انتقام‌جویان» Avengers بوده است. او تهیه‌کنندگی فیلم «کتاب جنگل» را نیز که برای جلوه‌های ویژه‌اش برنده جایزه‌ی اسکار شد را بر عهده داشته است. در حال حاضر در حال تهیه فیلم «شیر شاه» The Lion King برای کمپانی دیزنی‌ست که قرار است در سال ۲۰۱۹ به بازار آید.
مجموعه همچنان بی‌نام (هنوز نام این مجموعه مشخص نشده است) از جنگ ستارگان هنوز زمانی برای اکران مشخص نکرده است. کمپانی دیزنی حدود ماه نوامبر اجرای این پروژه را عنوان کرد و شبکه پخش آنلاین دیزنی هم قرار است در سال ۲۰۱۹ برای استفاده عموم آماده باشد.
فاورو: ‏‮‮‬‬اگر در سن ۱۱ سالگی به من می‌گفتند که من قرار است برای مجموعه جنگ ستارگان و دنیایش فیلم بسازم باور نمی‌کردم. طاقت ندارم برای شروعش صبر کنم!‌
منبع: http://variety.com

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید