شخصیت جین-لوک پیکارد بار دیگر به تلویزیون بازمی‌گردد، اما این‌بار بخشی از داستان ماموریت او در کتاب‌های کمیک روایت می‌شود.
پیش از پخش مجموعه تلویزیونی «پیشتازان فضا: پیکارد»، چند پروژه دیگر برای روایت داستان این شخصیت محبوب طرفداران، با بازی پاتریک استوارت، در حال انجام است. این پروژه‌ها فاصله زمانی بین «پیکارد» و «نسل بعدی» با آخرین فیلم این مجموعه در سال ۲۰۰۲، «پیشتازان فضا: نمسیس» را پر خواهد کرد. این پروژه‌ها کار مشترکی از شبکه سی‌بی‌اس، انتشارات IDW و انتشارات Simon & Schuster’s Gallery Books است.
اولین آن‌ها، مجموعه سه کتاب مصور به نام «پیشتازان فضا: پیکارد – شمارش معکوس»، نوشته مایک جانسون و کریستین بیر است. داستان آن در مورد ماموریتی است که زندگی پیکارد را به کلی تغییر می‌دهد. این مجموعه در ماه نوامبر تا ژانویه ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

پیشتازان فضا: پیکارد

در فوریه ۲۰۲۰، انتشارات Gallery Books در ادامه «شمارش معکوس»، رمان The Last Best Hope نوشته اونا مک‌کورمک، که داستان آن دقیقا قبل از ماجراهای این مجموعه تلویزیونی اتفاق می‌افتد، را منتشر خواهد کرد. این رمان شخصیت‌های جدیدی را نیز وارد داستان می‌کند. مک‌کورمک، نویسنده هشت کتاب از این مجموعه، نام آشنایی برای طرفداران «جنگ ستارگان» است.
ورونیکا هارت، یکی از مدیران شبکه سی‌بی‌اس در بیانیه‌ای گفت:

“پس از اعلام خبر ساخت این مجموعه تلویزیونی، حمایت فوق‌العاده‌ای از سمت طرفداران این مجموعه فیلم دریافت کردیم. آن‌ها بسیار مشتاق دیدن ماجراهای شخصیت پیکارد هستند. وجود این رمان و داستان‌های مصور با داستانی پیش از اتفاقات مجموعه تلویزیونی، راه را برای هیجان‌انگیزتر شدن و استقبال بیشتر از آن، باز می‌کند. همچنین باعث دیده شدن هنر همکاران بااستعدادمان در Simon & Schuster و IDW می‌شود.”

این مطلب از نوشته گرمی مک‌میلان در سایت هالیوود ریپورتر گرفته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید